Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Mrkvička

OSOBNOST 10.10.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Srdečně zvu fanoušky na facebook, kde je založena neoficiální, ale aktivní fanouškovská stránka pro pana Mrkvičku https://www.facebook.com/LadislavMrkvickaFANpage/
  • tyllada
    Na základku na Proseku chodilo v 50. létech spoustu zajímavých lidí : Jana Brejchová, Hana Brejchová, Ladislav Mrkvička tuším i jeho sourozenci, Pavel Pecháček, jeho bratr Jaroslav a sestra Jana /se mnou do třídy/, potom Ondřej Havelka a jeho sestra, vice si nevzpomínám. Jestli víte další, prosím napište
    • Ahoj, se mnou také chodila do třídy Jana(říkali jsme jí Hanka) Pecháčková do třídy. Podívej se na Spolužáci.cz - mám ji ve třídě.
      Jana a Hana Brejchovy měly bratra, Ladislav Mrkvička - sestru.
      Št.
  • Moc pršelo, ale pan Mrkvička byl vstřícný.

    Děkuji panu Ladislavu Mrkvičkovi za vyfotografování se spolu i přes nepřízeň počasí. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Zdrovna dnes se mi zdálo o filmu Atentát natočený v roce 1964.

    Vše nej k narozeninám přeje souznitel v dnu narození Haničky Zagorové Kamil. Dnes se mi zdálo o tomto filmu. Nicméně jsem si ho i pustil. A v bonusech tohoto DVD jsem se dozvěděl, že zrovna dnes máte narozeniny. Moje sestřenice bydlí v Holešovicích a jednou jsme Vás potkali jak venčíte psa. Já jsem však byl hodně zamluvený tak jsem Vás nespozoroval. Omlouvám se. Jinak ale zdravím a přeji zdraví. Kamil z Ústí nad Labem. *4* *4* *4*
  • Kontakt

    Vážený pane Mrkvičko, má zvláštní přání, sháním kontakt na Alenu Kotibovou, moji spolužačku ze základní školy v Kroměříži. Mola bych vás požádat o zprávu, kde bych ji mohla najít?
    Děkuji vám moc za ochotu.

    Pavla Zajíčková (roz. Uhlářová) *3*
  • Ladislav Mrkvička

    Milý pane Ladislave
    Přání k Vaším narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit