Přejít na výpis diskuzí

Lauren Jauregui

OSOBNOST 29.6.2015 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lauren je strašně boží ... Mě je úplně jedno že je bisexuálka ať chodí s kýmkoliv tak ostatním je potom h*vno ...
  • Víte co je dobrý :D už od začátku kariéry až do toho přiznání zapírala že je lesba/bisexuálka a najednou napíše dopis Trumpovi, kde se na to úplně nepoukáže, ale popíše se jako bisexuální. JAK JI MÁME PAK VĚŘIT O ZAPÍRÁNÍ CAMREN
  • myslím si že,Lauren je super holka. je krásná,krásně zpívá,ale myslím si že je bisexuálka...a taky si myslím že s Camilou něco měla," a vubec to není špatné protože se k sobě hodí :) ...a je smutní že už si nejsou tak blízké jako předtím,a kdyby spolu byly tak jím to přejí. *14* *2* *14*
    • ano je to bisexuálka (potvrzeno v dopise pro Donalda Trumpa #google #twitter) :) a to že něco měla s Camilou je možné. Ted by měla chodit s Lucy Vives ale nevím jestli jsou ještě spolu nebo já nevim
  • Já ji uplně žeru. Doufám že Camren se někdy stane protože potom budu ten nejšťastnější člověk na světě *14* *2* *15*
  • Je hodně důkazů o tom,že je Lauren lesbička/bisexuálka. Nevím teda, jestli to někde přiznala, ale tak se koukněte na její tumblr. *1* Sdílí tam ženská těla a je to tam takový.. Myslím že si to tvořila abychom poznali, co za Lauren je. A to samé Camila. Když už nemůžou to říct před kamerama, řeknou to na Tumblr.

    Pokud je má někdo rád jako já, co si myslíte o Camren? Já vím, že teď je to mezi nimi takový divný, ani se na sebe nepodívají,ale dřív.. Roky 2012-2014 ? Já jsem jejich obrovský shipper a mrzí mě, že teď je to takové, jaké to je.
    Dřív: dotyky,objetí, sex v rozhovoru *7* *14* *15*
    Teď: nic.
    Proč se to vytratilo? Proč to dělaly,když nechtěly aby se o tom dozvěděl svět? Opravdu mě to občas trápí. Chybí mi Camren. 2013 Camren. Old Camren. Gold Camren. *13*
    • Je bisexuálka,přiznala to. Ale to že sdílí ženská těla na Tumblr neznamená, že je někdo lesbička *3* Miluju 5H a miluju Camila s Lauren. Camren je boží, také jsem jejich velký shipper,ale myslím si,že Lauren chodí s Lucy.
      • to s tou Lucy je to fakt divný myslela jsem že spolu chodí, ale ted jsem četla že je to její ex hmh....
  • Panebože s Bradem už od ledna nechodí!! Opravte to někdo pls *9*
    • a furt neopravily to scared heart já už fakt něco někomu udělám :D :D
    • Souhlasím, prosím, spravte to :(
  • všechno nej a opravdu chodila s bradleym z the vamps protože by mě k sobě seděli on je hezkej kluk a ona je hezká holka *1*
    • Prosim tě ona je stejně pro něj moc dobrá podívej se na něho a pak na ni, znovu se podívej na něho a znovu na ni, vidíš rozdíl? (ps. jednou jsem ho slyšela živě zpívat... nejenže že to neumí, ale myslím si, že jsem tehdy ztratila na pár vteřin sluch)
      • No dovol. Bradley je nejužasnější člověk, kterého znám. Spíše bych řekla, že on je moc dobrý pro ni. Bradley je o moc lepší než Lauren. A taky je nejhezčí kluk, kterého jsem kdy viděla. A Bradley zpívá nádherně. Mě osobně se mi jeho zpěv (barva hlasu) moc líbí. Bradley je prostě boží.
    • On je hezkej, s tím musím souhlasit :))
    • Lauren je na holky ;)
      • Co vim tak je bisexuálka přiznala to
      • Fakt??
  • Ježiš prosim vás můžete někdo opravit to Scared heart? :D :D je to Sacred heart (Posvátné srdce) díky. Nechci být hnidopich, ale tohle je docela závažná chyba (a také umírám :D) XD
  • nejkrásnější bytost na planetě .... a komu se to nelíbí ať mi p*ču políbí
  • jo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit