Přejít na výpis diskuzí

Leona Šenková

OSOBNOST 11.10.2009 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten poslední klip o té umírající kamarádce se mi moc líbil a chytlo me to za srdce myslím že by Leona měla mít větší podporu aby byla víc vidět. Fakt dlouho mě tak něco nedojalo.A přeji chut do další práce.
  • Přeju Leoně hodně štěstí a ať jí to pořád tak zpívá,jak předvedla na slavnostech v Heřmanově Městci společně s Bohušem Matušem a ostatními.Byl to bezva zážitek.Díky
  • Leona je nástupní typ Věry Špinarové, doufám, že udrží a nezahodí kariéru s výborným hlasem, je však malá podpora veřejné propagace. Držím palce nadějné rockové zpěvačce.
    jiříK
  • ja si myslim ze leona je nahodou DOBRA spevacka.No je teda lepsi pro ty lidi kteri o ni rikaji ze je tlusta vypada jak upir atd... *7* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* p.s.kdyz leona vypadla ze superstar tak to byla velika skoda protoze leona spiva fakt pekne...
  • Haha a porodila už ? Kariéra jí nevyšla,tak co jinýho by dělala ? *2*
  • Jojo, lidi jsou zlí a nepřející!!!
  • vy jste lidi tak zlí a závistiví..sami jste nic nedokázali, nikdo vás nezná, nic neumíte, ale úspěch se u nás bohužel nevyplácí..místo toho jí to přát, tak radši urážet a člověka špinit, sami nejste urcite nejlepší a bez chyb, tak nejprve začněte u sebe a pak diktujte ostatním a urážejte, jste vazne dost pitomý. jen se vám tak vysmát
  • http://www.super.cz/283426-leono-s-tim-cekas-dite-znama-zpevacka-otehotnela-s-dvojcetem-hororove-zrudicky.html
  • ..maturitu ani s dvouletým odkladem a šla pracovat na pás protože o ní není zájem..
    • Já si myslím, že je Leona dobrá. Já jí znám osobně a musím jí složit poklonu!
    • Jenže ona tu maturitu má :) ale kvůli těhotenství do školky pracovat asi nemohla jít, když tam chtějí plný úvazek, takl přemýšlej :) takový zloby a závisti, co z tebe mluví..aspon je videt, že není namyslená a umí pracovat i rukama, kdyby se jen válela a zpívala, tak ji zase odsoudis, že nic nedela, tak si vyber :) haha
      • navíc na ten pás šla pracovat když ještě těhotná nebyla a pak o tom nevěděla..takže opět netrefa.. *15*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit