Přejít na výpis diskuzí

Libor Ježek

OSOBNOST 9.12.2008 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosba

    Dobrý den pane Ježek,
    sdělte mi prosím váš e-mail
    abych Vám mohla poslat několik
    zpráv.Na Vaše stránky jsou poněkud delší.
    Podařil se poslat pouze jeden příspěvek
    jako můj ale jen můj není.
    Děkuji Martinová
  • Vážení politici

    Nejhorší je, že nám žádné protesty stejně nejsou nic platné. Teď si navíc ODS
    přeje rovnou DPH 17%. Dá nám to pak aspoň na jídlo?I.

    Vážení politici a státní úředníci,
    nepřeji si, abyste mě každý den neustále masírovali a stresovali
    údaji o tom, že každý novorozenec má batoh s dluhem 111 000 Kč,
    nebo že se Česká republika zadlužuje každou minutu jedním milionem korun.
    Takové zprávy jsou mi k ničemu, protože i když vypnu všechna světla,
    topení, netelefonuji, zamknu se v bytě a nikam nevycházím, nic s tím neudělám.
    Na takové zprávy mám pro všechny šéfy této země jedinou odpověď: když neumíte
    udržet na uzdě státní finance, když neumíte hospodařit, jděte od toho!
    Ten 1 bilion 300 miliard korun,které se na mě snažíte hodit, to není
    dluh nás občanů -- to je VÁŠ dluh!Tento dluh jste vyrobili a rozjeli VY.
    Dělejte si s ním, co chcete,a neobtěžujte nás údaji, které nemůžeme nijak ovlivnit.
    Země se zadlužuje rekordním tempem, ale já ne. Já na dluh nežiji, naopak,
    snažím se mít na kontě neustále nějakou tu rezervu v násobku několika měsíčních platů.
    Nikdy v životě jsem nikomu nic nedlužil.To bych raději umřel hlady!
    A běda, dozvídám se, že ten VÁŠ nesplatitelný dluh máme teď splatit MY.
    Víte, jak to v dějinách dopadlo -- v Praze letěli radní z oken radnice už třikrát
    a není důvod, aby neletěli po čtvrté. Možná je právě těch 888 milionů za projekt
    Opencard poslední kapkou, po níž přeteče pohár.Myslete na to, vy, politici
    a úředníci, kteří nám vnucujete, že jsme v tomto státu na pokraji katastrofy.
    VY jste tento stát dovedli na pokraj té katastrofy. My výši platů, daní, penzí, odvodů
    zdravotních či sociálních, stejně jako stanovení výše všech podpor a příspěvků neurčujeme.
    Pamatujte na to, že od poslední společenské změny uplynulo právě 20 let, a to je v Čechách,
    jak známo, první předpoklad pro dějinnou změnu. Varuji vás, vzpamatujte se,vezměte
    rozum do hrsti a začněte pracovat na změně. A až budete mít situaci pod kontrolou
    a budete nám moci oznámit, že Česká republika snižuje své zadlužení o jeden milion korun
    za hodinu, pak se pochlubte. Do té doby nás neobtěžujte stresujícími zprávami o vaší
    kolosální neschopnosti.
    • Re: Vážení politici

      Dobrý den,
      díváte se na to trochu krátkozrace. Ti politici, co vytvářejí státní dluhy byli zvoleni demokratickou cestou občany ČR. Vinni jsou tedy i ti, co je volili. Je nejjednodušší řvát na všechny politiky, že za to můžu oni a sám strkat hlavu do písku. Podívejte se, které strany úmyslně devastují státní pokladnu a kteří se jí snaží šetřit a pak teprv nadávejte na ty, co je volili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit