Přejít na výpis diskuzí

Libuše Vojtková

OSOBNOST 13.1.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Libuško,jseš velká frajerka,žes to všechno ustála a přejeme Ti,abys už nikdy nenarazila na podobnou kamarádku jako byla Jovana!!!!!!!!!!!!!!!!!ta by se měla tobě a Matesovi omlouvat za svoji zrůdnost až do smrti.Hodně štěstí a zdraví do nového roku 2013. *
  • Je hezčí

    Libuška je mnohem hezčí než ta Jovanka.Nechci nikoho urážet ale mě ta Jovanka připomíná vzhledově nějaké zvíře.I když Vojtek je taky ošklivej.Ale Kabáti jsou super.
  • Matýsek

    je to nejhezčí dítě jaké jsem kdy viděla.Přeju hodně štěstí jemu i jeho mamince.
  • lucciana

    Vše nej !!

    Všechno nejlepší Libuško k tvým 29. narozeninám !
  • Ať je štěstí Vaším souputníkem

    Libuško,velmi příjemně jste mě překvapila.Je vidět,že nad sebou a životem hodně přemýšlíte.Pepa byl nutná,,epizoda" ve vašem životě.Dal Vám,co měl dát a šel dál.Pan Vojtek mi přijde jako učitel,udělí lekce a jde.Každý máme v životě nějaký úkol a svou cestu.Někdy jsme žáky někdy učiteli.Vám přeji hodně,hodně štěstí,zdraví,lásky a trpělivosti.S pozdravem Ivana
  • Držím palce Libuško

    Libuš,nic si z toho nedělej,ten pravej a určitě nej,určitě někde čeká.Takovou krasavici,prostě musí čekat.
  • v posteli byla vždy dobrá!"

    "Libuška pořád dobře vypadá a v posteli byla vždy dobrá!" nechal se slyšet.

    Tanečnice Libuška Vojtková se z rozchodu s rockerem Pepou Vojtkem rychle oklepala. A dokonce už má i náhradu. Jejím milým není nikdo jiný než bývalý manžel, zpěvák Daniel Hůlka!
    • Re: v posteli byla vždy dobrá!

      jo,s tou musí být krásně v postýlce *14* *1*
    • Re: v posteli byla vždy dobrá!

      Pokud si jí brali tak na honem jen kvůli tomu, že je dobrá v posteli, tak se ani nedivím, že od ní zas tak na honem zdrhli s jinou, děvkaře totiž i ten dobrý sex brzo omrzí, pokud je to jen s jednou a brzy si najdou náhradu, která dopadne za nějaký čas stejně jako ta předchozí *9* A bodejť by nevypadala dobře, ve 27 letech *1* Uvidíme, jestli bude vypadat dobře i v 50, že *5*
    • Re: v posteli byla vždy dobrá!

      Asi proto si jí ty dva kaňouři (rozumějte Hůlka a Vojtek) tak honem brali.Proč se ovšem taky tak honem rozváděli toť otázka.V showbyzu se zkrátka děje ledacos.Ale bylo by fajn, kdyby se Ti dva dali zase dohromady. *4*
      • Re: Re: v posteli byla vždy dobrá!

        jo to by bylo fajn, byli hezký pár ....
  • libuška

    Libuško,moc ti fandím,s Matýskem ti to moc sluší,držím ti palce,aby jsi všechno zvládla s úsměvem .... *3* *3*
  • Mas na vic

    Mas na mnohem vic,jses nadherna zenska
  • LIBUŠKA

    Libuško,jste užasná tanečnice *3* *3* *3*
    • Re: LIBUŠKA

      Je vidět že jsi odborník a rozumíš tanci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit