Přejít na výpis diskuzí

Lucie Maria Šťouračová

OSOBNOST 2.3.2015 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    😍
  • Ehm... Jenom bych ráda podotkla, že ten někdo, kdo se údajně vydával za ,,Lucii" v komentářích, je fake... Vím to, znám ji osobně a potvrdila mi to, že to nepsala...
  • Ahoj byla jsi moc šikovná a moc tě chválim *3*.Teri Blitzen
    • Panebože! Moc děkuju ani nevíš jak si toho cením *1* *14* *15*
      Ne že bych neoceňovala i ostatní, co mi ňeco podobného napíšou, ale ty jsi můj vzor, báječná YouTuberka, jsi krásná, chytrá a spoustu dalšího, a když mi někdo jako ty něco podobného napíše, nediv se, že jsem tak šťastná že bych snad vybouchla!!! ;D *14* *8* *3* *4* *1* *15*
      • OK - takže za děkuju čárka a místo ňeco-něco. *11* *16* *10* *8* *1* -_- Příště si to po sobě raději přečtu... *15*
        • Takže milý faku.... Lucku znám osobně a ona sama mi potvrdila, že jsi fake, tak toho laskavě nech.........
  • Ahoj nevím, jestli mě znáš ,ale při natáčení jsem tam byla. Byla si skvělá *3*

    Můj táta stavil kulisy. *3* *3*
    • Každopádně jedno veliké DÍKY. ;D *3* *15*
    • Myslím, že mi něco říkáš... *3* *15*
  • Souhlasím s katelin kdyžtak mě opravte jestli to mám špatně je mi 10 let no a celá pohádka tři bratři je skvělá mám jí moc ráda a pokáždé si pouštim dobrí den ptáčkové dobríden lese ráno je takové překrásne že se spívat chce hlasitě lidem i kosům pavouci navlékly na sítě rosu dobríden panenko jak pak ti říkají les je hluboký zůstávej při kraji napsala bych to dál ale už nechci suprrrrrrrrrrrrrrrrrrr pohádka vážne povedená *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *3* *3* *4* *14* *14* *3* *3* *14* *4*
    • Díky, mě je teď jedenáct. *3* Taky díky za to, že se ti písnička líbí. Mě taky *3* *15*
  • Lucka je moc šikovná a v pohádce Tři bratři zahrála svou roli červené Karkulky moc dobře *3* *4*
    • Jé, díky moc *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit