Přejít na výpis diskuzí

Lukemo

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to už je na tom Globus opravdu hodně špatně, když obsazuje manažerské posty hlídačema rohlíků, vždyť Lukemo hlídal léta rohlíky v nějakém supermarketu v Praze, až na vás bude machrovat tak se ho zeptejte na jeho profesní minulost :-D Někdo tu zmiňoval jeho vzdělání, zaslechl jsem, že má nějakou a to se podržte rodinnou školu. :-D Manažer s rodinnkou, no to mě podrž :-D A přesně takový pak chodí a machrujou aneb "dej b..ci funkci" *15*
  • Reditel ;)

    já teda nevim na koho je pes :D ale kdyz ho potkam na obede :D tak me vzdycky pozdravi a ikdyz drepim na kase :D takze klidek :D
  • ředitel

    a ředitel má bejt se zaměstnancema kámoš,bo co?by nikdo ani nehráb
    • Re: ředitel

      no jasně...ředitel musí být s lidma kámoš, chodit s nima na pivo a užívat si :) *1*
  • Jmenuje se Vyhnal

    Lukáš se jmenuje Vyhnal a ne Vyhna
    • Re: Jmenuje se Vyhnal

      a je ředitelem hypermarketu globus v plzni
      • Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

        Takový zpěvák přece nebude ředitelem něčeho takovýho. Tomu nevěřím. Mi ho ukažte. Ředitel? Není možné. *3*
        • Re: Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

          ae j je to reditel jestli neveris tk se tam jdi podivat!
        • Re: Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

          Kdo nevěří ať čte http://www.globus.cz/pls/db1a_fe/as hpg_page.SHOW_HREF?p_login_id=57545 3975&p_filename=T7010_5405593_1667% 2FO_HM.html
          • Re: Re: Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

            jak to víš že je na ně pes?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

              no rika se ze to byl protekcni mamanek uz na zakladce kde prej ucili i jeho rodice tak nevim a s tim ze se měl lip ucit - zajimalo by me co ma lukemo za skolu ale zadnej titul pred ani za jeho jmenem nevidim tak tezko rict *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

              any:a proc sem lezes,kdyz je to curak?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

              any:ses asi vypatlos ne?clovek vam poda prst a vy mu ukousnete ruku.reditele nikdy nikdo nema rad.protoze by kazdej chtel delat,to co oni.mela ses asi lip ucit
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

              ja to muzu potvrdit...ne ze by nas nejak specialne buzeroval ale kdyz uz o neco jde slo by to kolikrat rict lepe *8* a taky by nemusel bejt tak nafrnenej i kdyz ma asi na co kdyz si koupil tu novou karu ze lukyne...nikdo te tam nema rad a lidi te nazivaj curakemmm
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

              čekam na odpověd?????????????
        • Re: Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

          Potvrzuji, je říďou Globusu Chotíkov a je dost pes na ty chudáky lidi. *8*
      • Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

        Jak to vis, ze je reditelem hypermarketu v Plzni? To me fakt pobavilo:-)
        • Re: Re: Re: Jmenuje se Vyhnal

          protože tam dělam *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit