Přejít na výpis diskuzí

Magnús Scheving

OSOBNOST 8.7.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásné 50. narozeniny. Nemůžu tomu věřit. Ať se kouká vrátit na všechna místa, kde ještě před 10 lety pracoval, hlavně aby zase hrál Sportacuse :-) :3
  • Ana72154
    Vše nejky k 49. narozeninám. Tomu nejde ani uvěřit. *1* :-*
  • Lazy Town je docela hezký seriál. Ale kouknět se na jiné filmy kde hraje. Já vím že moc filmů nemá ale např. Cůva v akci. Magnus Scheving tam hraje Poldarka.Ale co nechápu je že s nim bojuje Jackie Chen TAK NECHÁPU PROČ MUSÍ DĚLAT JENOM TY TRIKY TEN Jackie? proč Magnus v tom filmu nevyužije svou sportovní stránku a něco tam nepředvede? Jo byl ten film pěknej. Ale at' se Magnusovi daří v životě a taky v tej sportovní stránce at' něco zase vyhraje! *14*
    • On hrál ještě ve 2 seriálch, podobným jako je Lazy town, ale nevím, jak se jmenují.
  • Mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá je že Lazy town bude mít dalších 13 dílů, které by měli vyjít v roce 2013. A ta špatná je, že Julianna si v nich nezahraje. Má jí nahradit nějaká mladší holka. Julianna mi v Lazy town bude hodně chybět. To už nebude Lazy town jaký byl. Zajímalo by mě proč jí neobsadili znova? Že jí je 21 let? No a. Já bych jí hádala 13.(Bez urážky) A nebo že jí nechtějí, protože je z Mexika a seriál se natáčí na Islandě? Tuto zprávu jsem četla na jedněch španělských stránkách:(mlouvám se předem za chyby v překladu)

    Tam je hodně očekávání na premiéru nové sezóny LazyTown, kde se kromě Robbieho Rotten Sportacus a Stephanie se objeví nové, Chloe Lang, Julianna náhrada za milované, kteří na 20 a nelze interpretovat dobrodružství dívku 10 let v LazyTown.
  • Ana72154
    Vše nejky k 48. narozeninám (hádala bych 30 než 48)
  • I very very vell love the lazy town.It is great.I love stephanie and I love everyone. buy Magnus
  • lazy town je prostě nejhezčí pohádka na světě.strašně jsem se zamyloval do stephanie,protože má ten nejsladší smích ze všech.
  • teďkon Lazy town opakují na Nova cinema a musím se na něj dívat znova *4* .Magnús Scheving- v Lazy townu má strašně hezký úsměv a ještě jak u toho děla s tou hlavou *14* to se nedá popsat jak je to božský *14* *14* *14*
    • a ještě s očima *14* *14*
      • Ana72154
        To teda jo.
  • kikulinka1996

    narozky

    všechno nejlepší k narozkám
    *4* *3*
  • ahoj

    ta Juliana je hezká olka chtěla bych ji někdy potkat ale to se nikomu v česku asi nepovede čau,čau *9* achchchchch joooooooooooooooooo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit