Přejít na výpis diskuzí

Maria Hirse

OSOBNOST 2.3.2008 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také jsem četla knihu Vím,jak chutná vzduch a musím uznat že ta knížka je fakt dobře napsaná.Autorku fakt obdivuji že měla takovou odvahu tu knihu vydat a posat ji do detailů opravdu klobouk dolů. :)
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ta knížka je úžasná! Od teď už vím, kdo je pro mě hrdina!! Obdivuju, a jsem ráda, že se z toho dostala. Klobouk dolů, za napsání té knížky!!!fakt!!! *6*
  • Je mi 11 siceje ta kniha od 15 ti ale líbí se mi! Nádhera! Mám ji z k ihovny pujcila ji máma.. říkala jsem si že je to blbost ale nakonec jsem četla a moc se mi to líbí promluvilo mi to do duše *14*
  • Náhodou se mi kniha dostala do rukou a přestože to není již léta mým zvykem,přečetla jsem ji najednou. Nemohla jsem se odtrhnout. Spisovatelka je moje vrstevnice a na jejím příběhu jsem si uvědomila, kolik situací z knihy je mi známých. Naštěstí jsem neskončila v nemocnici, ale už chápu, proč se o mne moji blízcí před dvaceti lety tolik báli. Zachránilo mne mateřství. Celý život platí krásná věta ze závěru knihy, že člověk musí milovat sám sebe, aby dokázal milovat ostatní. Mějme to stále na paměti.Vítězství není nikdy definitivní.
  • vjerkman

    Je nej

    Ona je fakt nej!!
    Právěě sem přečetla knihu Vím, jak chutná vzduch
    A líbila se mi pučila mi jí kamarádka protože sem chtěla bejt anorektička i bulimička!!!!!A chtěla bych její autogram nevíte nikdo kde ho můžu sehnat?? *3*
    • Re: Je nej

      Chtěla jsi být anorektička a bulimička? To nechápu, většinou si lidé takové věci neplánují:)... Jinak souhlasím, knížka skvěle napsaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit