Přejít na výpis diskuzí

Marie Kovácsová

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Maruš, těším se až Tě potkám tuto sobotu na svatbě Zuzky Chaloupkové, jdu tam s jejím bráchou, jsem jeho holka :) Taky dorý je, že s námi jedeš v autě, to bude bomba, bude zábava :)
  • Ahoj Marus,hladam klip znamej inventar,kde sme v nom boli spolu.rad by som ho nasiel.napis mi prosim ta na facebook,najdes ma pod menom Palko Chopeck Zahatlan.dakujem
  • Zdrávas MARIE

    ZDAR MARU,KDY ZASE PŘIJEDEŠ DO KOLÍNA DO "SAMURAJE" NA KÉRKU,MÁM PRO TEBE SKOVANOU "LIBOVOU" PIZZU !!!!!!! PAVEL-PIZZABOY *14*
  • Souhlas

    Je fakt dobrá, nevim teda proč šla na tu plastiku, myslim jako, že to vůbec nepotřebovala!!!!No ale stejně je to hustá frajerka a myslim, že ty pomlouvači jí jen závidíííí!!!!!! *5*
  • ale jako nebyla to ironie myslím to vážně *3* si supa Máru *3*
  • Maruška je úžasná...vypadá sqvěle a má supe kérky fakt že joo je to to takowej můj malej idol *14* *15* *4*
  • Je nej..

    Zdary lidi..Maruška naprosto úžasná, je upřímná a nic si nehraje!!!Jsem ráda, že je s Honzíkem a doufám, že jim to vydrží, páááč se k sobě mocinky hodíííí!!!!! *14* *4*
  • AHOJ MARIE BYLA JSI NEJLEPŠÍ.GRATULUJU TI DRUHEMU MÍSTU. *3*
  • Maruška je v poho...A za ten úlet bych ji neodsuzovala,to se může stát každýmu!! *4* VyVolený sice asi nevyhraje,ale myslim že se bude držet*3*
  • MARUŠKA

    AHOJ MARUŠKO JSI BEZVADNÁ HOLKA,KTERÁ SI NA NIC NEHRAJE.KDYŽ CHCEŠ ZAKALIT TAK ZAKALÍŠ.MOC TI FANDÍM!JEŠTĚ SI TO UŽIJ JAK VYLEZEŠ Z VILY TAK TO BUDE FIČÁK!POZDRAV POSÍLÁM I TONDOVI .DRŽTE SE!HANKA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit