Přejít na výpis diskuzí

Marie Pojkarová

OSOBNOST 22.6.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Liman (anonym)píše - "Fakt by bylo škoda, kdyby se jí někdo zkušený z branže trochu věnoval" .. Tak to máš pravdu, to by bylo škoda.
  • Dobrý den, mě se to moc líbilo, opravdu jsem se bavila a smála. Pustila jsem si to ještě 3x a nahlas jsem se zasmála, děkuji moc, krásný hlas a vtip, jste supr a protože jsem Vás neznala, ráda bych šla na Váš koncert, na Vašich stránkách jsem nenašla termíny a místo, určitě budete zpívat pořád. Děkuji moc. Jarka
  • takovou příšernost jsem ještě neslyšela....a že mi je již hodně let....Doposud na žebříčku kýče a nevkusu drželi prim Eva a Vašek, ale tohle je naprostý vítězství, a ať se dotyčná dáma nevymlouvá na srandu, tohle nemůže být myšleno ani vážně ani z legrace, ani jako vtip....kýč, hnusnost, nevkus, chce se mi zvracet *11*
  • Nevím proč někomu vadí nový klip od Marie Pojkarové Velký flám. Podle mne je to sranda a lidi se přeci mají bavit.Věřím , že ti slavní kritici, jsou možná doma nevěrní a tak se v klipu viděli, či co. Marie, zpívej dál a nenech se odradit důležitými lidmi, ale dělej radost nám. Tvoje píseň ,, Já vím", je prostě bomba.
  • milovníci hudby

    koupila jsem si čirou náhodou na aukru cd Marie Pojkarové" zlomené city! CD se mi natolik zalíbilo,že jsem se rozhodla poslat vám všem ukázky z tohoto alba.styl hudby a hlavně hlas této zpěvačky je tak jedinečný že mě to ohromilo.takový hlas tady nikdo nemá.doufám,že vás její písničky potěší tak jako potěšily mne!
    • Re: milovníci hudby

      Já p. M. Pojkarovou slyšel jak zpívat, tak vyprávět před cca 14 dny na rádiu ETHNO a byl to zážitek! Dynamika+dravost výrazu jak u Anastacie či V. Špinarové, o šíři záběru nemluvě ... Fakt by bylo škoda, kdyby se jí někdo zkušený z branže trochu věnoval ... Chtělo by to nějakého "lovce zlatých hrdel" ...
    • Re: milovníci hudby

      Tak to máte pravdu,že takový hlas tady nikdo nemá. Dokonce se mi zdálo ,že to je mužský hlas,ale je to opravdu ženská. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit