Přejít na výpis diskuzí

Mário Sabo

OSOBNOST 28.4.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mario... je chlap s obrovskym sexepilem... na to kolik mu (tim nechci rict ze je stary ci tak něco... *3*) tak ma lepsi figuru a vzhled nez kdejaky mladicek... kdykoli jsem ho videla na koncerte tak naprosto dokonali vzhled naprosto originalni... je jedinecnej... jakoz jeho fanynka v nem vidim asi to nejlepší... sle je asi z všech tech co rada posloucham horkyze slize to nejoblibenejsi... a velice mne zaujal prave Mario... jinak to byvaji jen panacci co mají nosanek nahoru...je opravdu moc mily clovek... i když co ja vim... třeba je to taky jen takovi ten panak... ale nemyslim si...
    mam ho rada je suprovej muzikant... *5* *14*
    Maja
  • On je prostě dokonalý!!! Takový čertík náš. Taky bych mu chtěla napsat na facebook, ale absolutně, netuším co.
  • No hustě,co ste si psali? Fb nemám,jinak bych zkusil taky! :D
  • Když ti neodpovídá na mailu tak mu napiš na face a on ti napíše...udělala jsem to tak a napsal mi že mu to npřišlo tak sem mu to poslala znova a odepsal...=) *14*
  • Taky zlatyy je! Jineho nenajdete :)) *2*
  • Rozvedený?

    Že by bol už rozvedený? *1* *4*
    • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1* Asi jo, v limuzíně na óčku říkal, že teď bude v celibátu...
  • Domace zviera

    Už má psa - Yorkshirského teriéra
  • dotaz

    Já sem fanoušek Mária saba ale neopovída mi na email pokud to bude tan Mário Sabo číst tak at napíše na j.einstein@seznam.cz
  • Dotaz

    Chtěla jsem se přidat u Maria Saba do fanoušků, ale nějak to nejde. I když jsem se přihlásila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit