Přejít na výpis diskuzí

Marko Elefteriadis

OSOBNOST 6.1.2015 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kids are everywhere... výškrábejte si oči přes webku *15*
  • Carmen
    Upřímně mi je líto pokud si tyhle komentáře Ektor četl... Dost síla slečny..Myslím že díky obsahu jeho skladeb, opravdu jste dvanactileté děti a opravdu se mu do trenek nekouknete...
  • Chudák chlap. Má důležitější věci na práci než číst tyhle trapný komentáře. To lepší na tom je že i v případě, že si to přečte, jen se pousměje. Kolik vám je, slečny, mohu-li se ptát? Pravopis k poblití, názory jako já před patnácti lety... Typuju 12? Pardon, jestli jsem vám přidala.
    Bojím se, že kdyby Ektor s "Kiki" chodil, tak ho zavřou! *15*
    • *5* *5*
    • Skvělej komentář :D
  • Omg:DD Děláte si ze mě už srandu nebo co? :D Probuďte se! Doopravdy se tu budete hádat jestli je Fuj nebo Hezkej?-_- MYslím si že kdyby to Ektor viděl tak by nebyl zrovna rád:) Nehádejte se o takových kravinách, bože! Měli by jsme řešit jeho hudbu a ne jaký má oči, jestli má svaly nebo ne.
    Je to umělec, a tak bychom měli řešit jeho hudbu a ne nepodstatné kraviny-_- Jo fajn přiznám že je hezký, ale neřeším to a nedohaduji se s ostatníma že není apod. No bože tak se někomu nelíbí, to je normální, tak mu hned nenadávejte! Každý má právo na svůj vlastní názor a i na to aby ho vyjádřil.
    Začněte řešit to co nám dává, a ne jak vypadá! Vsadím se, že vám holky, nebylo ještě ani 13, a už posloucháte Ektora?:D Nemůžete mít ani ponětí co ty songy znamenají :D Jak vy si z toho něco(všechno) můžete vzít? A jestli ho posloucháte jen proto aby jste nebyli za trapky,tak bohužel trapky jste, sorráč holky ale je to pravda:)
  • seš boží ektore ty tvoje mikiny ty jsou střela
  • Kristyna kika- kdyby jsi s Ektorem chodila tak mas na nej cislo. Ale protoze si jen vymyslis tak dokazes psat jen jsem co se k temu nemusi ani dostat :)
  • Nohy v pest *14* ve dne v noci *14* generace x *14* proc *14* jak jinak *14* batman *14* cizi tvare *14* pikain *14* vdecnej *14* penize *14* exploze *14* cely album DETEKTOR je bozii *14* celkove, Ektore, mas uzasnou tvorbu!
  • kiki a moni ahoj ses moc hezkej mas dobri songy a si bozi a ses nejhezci kluk na celi zemi nejlepsi songy jsou betmen otazka casu vedne v noci skana number1 vdecnej a proc a penize odepis na tuto spravu ale ten dopis tenhe co tet piseme je hrozna kravina
    *11* promin *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ektore koukni se na osobnosti cz a koukni se co sem ti tam napsala PS kristyna kika milujute *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • di do haje
    ja ho znam a chodim snim taze se uklidni hajzle *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* a miluju ho a budu ho branit *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Jasně:DD Jestli ty s nim chodíš tak v tom případě já chodím s Pil C, máme spolu 5 dětí a barák:D Bože miluju tyhle malý holky jak si myslí že když budou poslouchat někoho z česko/slovenský scény, tak že budou husté a všichni se s vámi budou bavit:DD Z těch jeho tracků si máme něco vzít a ne aby tady psala 12ti letá holka jak s nim chodí, když není pedofil (y) Běž si prosím tebe radši pustit Barbie a nepiš takovýhle s*ačky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit