Přejít na výpis diskuzí

Marta Stravová

OSOBNOST 7.10.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marti,viem ze z nebička nas sledujes chcem Ti povedat ze chybas velmi.
  • Zdravím, nemá náhodou někdo ty dvě nejznámější nahrávky Martičky? Mám se vdát a Domů k mámě?Popřípadě děkuji za ochotu.........dejte vědět na Miran@email.cz
    • Dobrý den,

      ty dvě skladby se nachází na LP desce s názvem Láska na první pohled
      koupit se dá zde:
      http://www.cdzababku.com/www-cdzababku-com/eshop/3-1-LP/0/5/2116-Maximum-Petra-Hanniga-Laska-Na-Prvni-Pohled-LP
      nebo i v jiných antikvariátech a gramo prodejnách
      já sám jsem si ji zakoupil právě kvůli této zpěvačce.
    • Mame doma celou gramofonou desku I s venovanim .bouzel na internetu jeji pisnicky nenajdes
  • Pořád vzpomínám Marti... a nikdy na Tebe nezapomenu...
  • Budou to čtyři roky, pořád mám tvojí fotku v mobilu i poslední zprávu, kterou jsi mi psala. Není co dodat, jen že na Tebe stále člověk myslí, což svědčí o tom, jak jsi byla skvělá. Byla s tebou sranda a mám pocit, že jsi snad uměla všechno.
    Díky za to, že jsi byla. *9*
  • VŠEM NÁM CHYBÍŠ

    Marti,dnes je to právě rok,co jsi odešla,chybíš ani nevíš jak,je to rok a několik dní co jsem s tebou dlouze telefonovala,řekly jsme si toho tolik,jako nikdy a já měla zlý pocit ,že je to naposledy,bohužel bylo.Nikdy na ten rozhovor nezapomenu ani na tebe.A věř ,že na tebe vzpomíná
    celá rodina a vždycky bude .Hanka *9*
    • Re: VŠEM NÁM CHYBÍŠ

      Marti,tvůj telefon mám stále v mobilu a nechci věřit,že už nezavoláš. Moc vzpomínám a děkuju. *9*
  • marta

    dnes je to presne rok co tu nejsi...vsem nam strasne moc chybyis!!:( *9*
  • :(

    chybis mi moc!! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit