Přejít na výpis diskuzí

Martha Elefteriadu

OSOBNOST 8.1.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, paní Martho,
    jaký je na Vás kontakt, kdybychom si Vás chtěli pozvat?
    Děkuji a zdravím
    Jana
    • Paní Jano, stačí napsatt do zpráv na FB. Martha
    • www.martha-tena.net
      martha.tena@seznam.cz
    • Kontak na Marrthu najdete na jejich stránkách řecké tance a řecké tance u nás
  • Všechno nejlepší k narozeninám!!!!!
  • "namesti"

    ...neviem,ci je to mozne,ale touto cestou by som chcela podakovat za prekrasnu piesen NAMESTI nielen Marte a Tene,ale aj cloveku /escritora58/ ,ktory ju dal na Youtube-velmi som sa potesila... *4*
  • Marta Elefteriadu

    Milá paní Marto
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji Vám hodně štěstí,zdraví a úspěchů
    jak životní,tak i profesionální. *4*
  • kontakt

    toto neni asi zadny prispevek ale byla bych rada kdybych se mohla nejakym zpusobem spojit s Martou jelikoz jsme spolu chodily v Brne do skoly a asi 50 let jsme se nevidely.Dekuji
    • Re: kontakt

      Zdravím všechny, co mají rádi písničky Marthy Elefteriadu.
      Chci se vás optat, jak jste spokojeny s tím , jak se její písničky hrají, nehrají v rádiích. Já tedy ne. Co říkáte, neměli bychom s tím něco udělat? Myslím, že hodně záleží na nás posluchačích, jak hodně chceme po rádiu, aby je hráli. Měla bych nápad.
      A to sice psát do rádii jako třeba na Country rádio přímo programovému řediteli a to je p. Tomáš Domečka je to , že si přejeme její písničky. Jedině tak to můžeme ovlivnit. Oni říkají, že je lidi nechtějí.
      Ale je k tomu potřeba nás všech. Přidáte se ke mně?
      Dáša
    • Re: kontakt

      *1* Ahoj,
      tady Martha, právě jsem si to přečetla, tak se ozývám a jsem zvědavá, kdo mi odpoví... páá Martha *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit