Přejít na výpis diskuzí

Martijn Garritsen

OSOBNOST 3.2.2014 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte kdy bude nejdříve v ČR?
  • Martin Garrix je mega roztomilej❤️
    • Garix je ultra roztomileeeej *14* vic cute kluka neznam *9* *1*
  • Happy Birthday *14* *4* *3* *1*
  • Happy Brithday
  • jeho skladby nemám rád ale je nadaný to zase jo
  • on chodí se Sonjou Horn? *8* :O :O
    • Jo *7* *4* *7*
  • Martin Garrix je jednoznačne 1, jeho pisnicky jsem poslouchala jiz drive, ale i od jinych Dj, napr. David Guetta, Dimitri Vegas, Tiesto, ale poslednich par dni posloucham jen od nej a uplne jsem mu propadla, kdykoli si poslechnu jeho pisnicku, shlednu nejake jeho interview, jde na nem uplne videt, jak si to cele uziva, bavi se, po poslechnuti jeho remixu mam pokazde lepsi naladu,radost, navic ma krasny usmev a celkove je takovej roztomilockej na nem je proste videt ta jeho energie a pratelskost s kterou pristupuje ke svym fanouskum, rodine, pratelum a to hodne dj chybi. *14*
    • přesně takhle bych to také napsala! je neskutečnej *14*
  • Nikdy jsem skladby jeho typu nějak extra neposlouchal, ale od té doby, co jsem slyšel klasickou i zremixovanou skladbu Animal, a další od něj, poslouchám to čím dál víc! a navíc.. Baví mě snad jenom od něj, je mu teprve 19 a co už svedl..:O neuvěřitelné :) Jeho hudba má neuvěřitelnou energii a rytmus, kdykoliv výjde jeho skladba, vím už dopředu, že mě nezklame *4*
  • Je fakt upe best Dj! A je hrozně sexy! :*
  • Takže lidi kdo kdy řekl o Martinovi ,že je hnusnej,blbej,že jeho písničky jsou fuj a ja nevim co všechno tu bylo za hejty tak je pěkně trapný... My Garrixers víme ,že pro nás je Martínek vším a to ,že tu nějaké krávy píší jakej je takovej a makovej tak ať si políbí zadek !.. My Martínka milujeme a víme jak je uzasnej a co pro nas znamená!❤️ ..
    • je nej :*
    • Renysek12
      Souhlasím, Martínek je super! *1* *2* *15* *3* *1* *2* *15* *3* *1* *2* *15* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit