Přejít na výpis diskuzí

Martin Maxa

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hodně štěstí, pevné zdraví úspěchů!

    VP

  • Martin je dobrý zpěvák a příjemný člověk a pokud jde o vztah ke komunismu, tak myslím, že za posledních skoro 30 let tyhle vlády zničili a rozkradli zem. Lobisti, mafiani, kmotři atd... takže asi tak nějak...
  • Já se s Martinem setkala osobně již nekolikrát, a musím říct, že všechna ta krásná setkání s nim, jsem si zapsala mezi ty nejkrásnější vzpomínky v životě. Ať si každý mele co chce proti Martinovi, mindráčky některých lidí chápu, já vím o něm pravdu, a ta je - NORMÁLNÍ, HODNÝ /samozdřejmě i hezký, TALENTOVANÝ muž se srdíčkem na dlani!!! *14*
  • Já teda nevím,co proti němu někteří máte.Taky jsem s ním vyfocená,podle mě je to úplně pohodový normální člověk! No jo,mrzí mě některé komentáře *13*
  • Nejsem anonym, jen si nepamatuji ta všechna přihlášení a proto nyní přeji Ivanovi jen to nej, čistý hlas,krásný úsměv, skvělou fyzičku,hodné děti, milující manželku,fajn přátele, hodně fanoušků, no Marťo, táhne Ti na 60 ,tak se ujisti,že to co od života chceš, je právě to, co děláš a jak žiješ.Čauky Dag PS: Ještě nikdy jsem Tě neslyšela zpívat live, pouze viděla live v lékárně a byl to pěkný pohled:)
  • Martin Maxa je velice dobrý zpěvák a velice sympatický.Setkala jsem se na vlastní oči s Martinem poprvé v Zahrádkách u České Lípy na slavnostech,v Liberci na náměstí u Radnice,a také pod Kunětickou horou a doufám že to nebylo naposledy.Moc se mi líbí jeho písně a je prostě fantastický.Moc mu fandím
  • Osobně jsem se s ním setkal a je to velmi příjemný člověk, ikdyž se toho o něm (pomluvačně) říká. *5*
  • Na Martina mám nádherné vzpomínky a nikdy nezapomenu na člověka, který je jako jeden z mála lidí k mému srdci nejblíž... Martine, děkuju za všechno, mám tě moc ráda!!! *14*
  • blahopřání

    K dnešním narozeninám Vám přeji hodně zdraví úspěchů a splnění všeho co si sám ještě přejete.Eliška
  • mija234568

    SEXY....

    ...JAKO JEDEN Z MÁLA !! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit