Přejít na výpis diskuzí

Martin Zach

OSOBNOST 2.9.2009 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě učili,že za blbost se platí.Víc je mi líto dětí,kteří nedostanou školu ani lidské podmínky k životu a nemají co jíst,než playboy který díky své vášni(vlastní blbosti)ochrne.Kolik lidí denně zahyne,kolik se za jeden den ve světě stane zvěrstev a utrpení a tady se vzdává hold Kenymu,o které jsem v životě neslyšel a který dokázal pouze to,že s čím se narodil,s tím předstoupil před porotu,něco ze sebe vypotil a ejhle..serebrita..proti gustu...
  • Kdo to je?Proč je na těchto stránkách každej druhej modýlek nebo přihřáté bukvice,spousta neherců a nezpěváků?Zde by měli být kapacity a ne každej béčkovej a céčkovej všelijakej bambula,nebo tenhle ukažtrenky...Boha jého...
    • Co si teda o Martinovi neco najit... že byl reprezentant v bezeckem lyžovani a modeling mel jako brigadu treba.
      A že je v soucasne době znovu uspesnym sportovcem byt v paralympijské atletice a nelze pominout že se venuje charitativni činnosti
  • Samozřejmě hlavně zdraví !
  • alena.kolegarova
    CO ŘÍCT NEŽ KLOBOUK DOLŮ MARTINE

    http://www.playtvak.cz/martin-zach-vyhral-muze-roku-druhy-den-ochrnul-fln-/dramaticke-osudy.aspx?c=A151023_120657_dramaticke-osudy_kuko
  • ..je asi prokletý den..Martin Zach 29.srpna 2009 ochrnul a zpěvák David Weingartner 29.srpna 2015 umřel..a taky ve vodě..i když tam bylo té vody minimum..Martin také ochrnul protože tam bylo málo vody..obě nehody bohužel zřejmě spojuje i alkohol..Martin po výhře pil a další den v sobě ještě měl zbytky alkoholu..takže poučení je jasné nepít alkohol a nebrat drogy a nepodceňovat co dokáže voda !
  • http://video.aktualne.cz/dvtv/muz-roku-zach-bariery-citim-vsude-nejhorsi-je-bezohlednost/r~c0651b8e562011e58c710025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-2
  • ..k 29 narozeninám !
  • Vše nej k narozeninám,hlavně zdraví samozřejmě !
  • ..hodně zdraví a síly !
  • ..má Martin promoci !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit