Přejít na výpis diskuzí

Martina Bártová

OSOBNOST 1.6.2010 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsem byla na veřejné nahrávce Swingového orchestru Českého rozhlasu, kde sl. Bártová excelovala j.h. Velmi příjemný zážitek, díky a mnoho úspěchů! *14* *3* *4*
  • Včera na Robinu Hoodovi

    Dovolím si dát první diskusní příspěvek. Včera jsem navštívil muzikál Robin Hood. Ok, líbilo se (až na malá sedadla :-)). V roli Mariany Martina Bártová. Zaregistroval jsem ji v jednom díle Cesta ke slávě, jiné jsem nesledoval. Líbila se mi. Jako žena, jako zpěvačka. Náš šoubyz je plný excentrických pošuků, vymetačů bulváru (a podsouvačů informací o sobě samém ve smyslu "hlavně, aby se o mě vědělo"), tak si říkám, že jedna příjemná a slušná holka (jak ji asi zkousává zdivočelá autorka textů G. Osvaldová :-)) v něm neuškodí. Dojem z její role? Příjemný. Velmi solidně zazpívané. Však ona se Martina uvolní, dozraje (snad i trochu přibere!) a bude nás stále víc, kdo ji rádi uvidí a uslyší. Apropos, dobrý kontrast - vedle chlapáckého živlu Noida Bárty v roli Robina křehká květina Martina :-). Závěr, kdy se v záři reflektoru na pozadí noční oblohy s hvězdami obejmou v písni Až se zblázním - oko jistě nezůstalo suché (ani moje :-))
    • Re: Včera na Robinu Hoodovi

      ...to asi bude nějaká příbuzná toho véčkaře
      • Re: Re: Včera na Robinu Hoodovi

        Mrtina Bártová není přibuzná s Panem Bártou v VV *3*
      • Re: Re: Včera na Robinu Hoodovi

        Majitel strany VV pan ministr dopravy? Proč ne, i on má (zatím) mé sympatie - hlavně co se týká jeho přístupu k D. Rathovi :-).
        Ale tato diskuse by měla být o příjemnějším tématu, než o středočeském gubernátorovi.
        Ještě tedy k muzikálu. Jako starý rychlošípák bych v něm uvítal méně sprostých slov, ale Gábino O., ve jménu Vašeho nepopiratelného génia, odpouštím Vám *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit