Přejít na výpis diskuzí

Mekki Martin

OSOBNOST 8.9.2011 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jdu do Tabarinu vždycky čekám i pres unavu na Mekkiho,protože jakmile dojde on rozjede se to na plny pecky!
  • Dělám DJ asi 13 let a hudební produkcí se zabývám tak 12 let a bohužel musím konstatovat, že tento mladíček nemá moc talentu, co se týče produkce. Takový rádoby tracky udělá v této době pomalu každý za pomoci moderních DAW. A navíc si myslím, že za něj produkuje někdo jiný. Spíš mi přijde, že tento kluk má asi dobrou reklamu, promo a to je v této době základ úspěchu. Doufám, že se Mekki za mou kritiku nebude zlobit *7*. Zdar
  • Tak jsem právě dostal do ruky "nějaké" CD na kterém byla popis Mekki Martin.
    Poslechl jsem 10 vteřin z každého tracku a musím říct, že takový "SHIT" už jsem dlouho neslyšel.....a to poslouchám hudbu už od svých 6 let :o)))
  • Skvělý, že všechny ty trapný komentáře, co Mekkiho pomlouvají napsal někdo, kdo má problém se podepsat pod to,za čím by si měl stát. Takže až něco dokážete, tak uvidíte, že slávu a úspěch Vám otec určitě nezařídí! :)
    • jako dlouholetý návštěvník Tabáku a taky trochu DJ mohu potvrdit, že za vším stojí tatínek který vlastní nejznámější podnik v Brně. Martin sice hraje od nejakých 11 let, ale vše ho učil Dj.Jura Valeš, kterej v Tabáku hrál cca 10 let. To samozřejmě Martínek popírá kde se dá, a nebo se o tom radši ani nezmiňuje. A jestli si opravdu myslíte, že tu muziku skládá on , tak jste naivní. Papínek zaplatí všechno, peníze nehrajou vůbec roli. V Tabáku se vydělá 200 tisíc za víkend. Musí platit milion aby si zahrál na ibize a nechal se vyblejsknout s guettou to taky musel být ranec. A Sanchezi věř, že peníze delaj divy, je to jenom zaplacená reklama všude. A nehledě nato, že tam jenom stojí a poskakuje za mixpultem, páč Tractor dnes míchá ůplně sám.howk
    • Fajn pane/paní Sanches (anonym), možná by bylo vhodné začít od sebe - proč neuvedete sám/sama své pravé jméno, když u ostatních Vám to tak vadí? Co takhle jít příkladem. Zameťte si nejdříve před svým prahem, než něco takového začnete pindat.
  • at je jaky chce at ma jeho tata penize a on si je uzivat aspon neni hloupy jako vy co mu to zavidite vsak mate taky moznost si to zkusit pokud nebudete hloupy ja si myslim ze asi moc hloupy neni
    • Zato ty si velký hlupák :D
    • Hmm, přečetl jsem Váš příspěvek několikrát, ale stále jej nechápu. Můžete jej přeložit do češtiny (nebo alespoň doplnit čárky ve větě, aby člověk pochopil, co s čím souvisí)?
  • Mekki je arogantní debílek :D stovky holek jsou do neho zamilovane ale určite to nebude jen kvuly jeho vzhledu ( i on sám musí vedet že není žádný fešák ) :D Jojo penizky od tatínka udělaji divy *12*
    • Znam ho osobne a je to fajn borec. Hral nam i solo na vlastni party, z fleku a je dost dobre. Zavist je hnusna vec, kdyz nic nedokazete, budete jen urazet a shazovat
  • ma bohatý fotříka kerej mu nacpe co on chce to stejny že hraje v tabarínu kokotci vždyt to patří taky jeho fotrovi, proberte se, zazobanej kkt co si mysli jak neco je ae vsechno hrani ma jen zaplaceny od fotra
  • to není žádnej producent :D jenom kokůtek s bohatým fotříkem, hraní na Ibize si zaplatil a tracky taky nedělá, není to žádnej producent... dělají to za něj jiní a on to jen kupuje... Holt každému není shůry dáno, ale žádné množství peněz chybějící talent nenahradí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit