Přejít na výpis diskuzí

Michael Clifford

OSOBNOST 23.3.2014 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akoo... Prezerám si komenty a nechápem. Ako už niektoré dievčatá písali, je každého vec čo/koho počúva. Mám kamarátku , ktorá počúva rap a spevákov, ktorých ja z duše neznášam, ale je mi to niekde.
    Sosáci(ak niekto nepochopil 5sos) sú aspoň u nás asi taký známi, ako beatles alebo queen. Ok, viem, že tie skupiny sú doteraz známe, ale mám spolužiakov, ktorý nevedia povedať jednu skupinu( asi 5 z 20 su taky, ktory poznaju skupiny. medzi nimi spm aj ja) .
    Ale musím sa priznať, aj ja som mala asi ako 8 ročná rada 1D a doteraz mi nerobí problém vypočuť si niečo od nich.
    Tiez mi moc niesu niektory sympaticky, ale proste sa hned do nich nenarazam....

    Uprimne aj ja som si pomyslela najprv co to o jeho vlasoch,ale teraz som lrn rada, lebo ho to robi niekym inym.

    Taktiez aj Mellanie Martinez, A Nia s Renou Lovelis.
  • Michael Gordon Clifford není 20. Listopadu ale 20. Prosince!! :) prosím autora/rku, aby to opravil/a!! :))
    • Mike je 22.11 :') ne prosinc;)
    • Bože. Je 20.11. Argh. Kde si zjistila že je v prosinci prosímtě?
  • Zblaznili ste se holky!? Ted se budete hadat ktora skupina je lepsi? Som sice Directionerka, ale nemam nic proti 5SOS a je uplne normalni ze kazdy ma rad neco jiny... Talk se uz prosim nehadejte!!!
  • A este jedna vec : pozrite sa ako sa chalani z 5sos "jasia" s tymy z 1D.
  • Liwie mas neuveritelnu pravdu,ale aj tak 5sos len nespievaju su proste TOP.
  • on je presne o 4 roky a mesiac odo mňa starší *4*
  • Právě jsem zjistila že mam narozeniny stejně jako Mikey
  • dneska ráno sem si na óčku přečetla ,že boural doufám ,že se mu nic nestalo ale byl blbej nápad za řízení čumět do mobilu
  • nemůžu jinak než souhlasit ale vůůůůůůbec se mi nelíbí ,že na se v jednom z komentářů se objevil podle mě hooooodně milný nesmysl.Zayn odešel kvůli své snoubence a podle novýho vydání pocornu se Harry bez přítomnosti zayna v kapele cítí nepříjemně a uvažuje o odchodu ale zase nemůžu tvrdit ,že vjeřím každý blbině co kde napíšou ale takhle to dál nejde ale některejm fanznkám 1D bych fakt už 1 vrazila ale dál to nebudu rozvádět nobo to dopadne jako vždycky hotovou slohovkou takže ať sem už nepíšou ale celkově by jsme se měli přestat hádat *4* *4* *4* *3* *15* *2* *1* *1* *2* *15* *5* *5* *5* *3* *2*
  • Úplně s tebou souhlasím.Taky jsem fanouškem obou skupin (přece jen 1D mám radši), a ty komentáře mi totálně zkazili náladu. Šla jsem se sem podívat na to kdy má můj oblíbenec z 5sos narozky ( yes Im michael girl :3) a narazím na takovýhle komentáře ..... bože niallerko až budeš starší tak ti přísahám že se za své komenty budeš stydět :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit