Přejít na výpis diskuzí

Michael Praed

OSOBNOST 24.4.2008 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to opravdu to nejlepší a nejreálnější, co kdy bylo natočeno o tomhle zbojníkovi. A kombinace Michael Praed a dobro a tajemno je úžasná, krásna až bere dech a mrazí v zádech. Taky nic proti blonďákům, ale pohled Michaelových očí je jedinečný. Taky svou roli opravdu zvládl a zahrál bravurně a hlavně přirozeně, ta role mu úžasně a perfektně sedla. Nebylo tam nic navíc a nic nechybělo. Každým dílem rostl a když dozrál, když z mladíka dospěl v muže, se správnou dávkou mužnosti, hrdosti a sebevědomí, tak je tam jiný herec a to už není to pravé ořechové. Taky Kevin Kostner nic ve zlém, ale opravdu lépe tančil s vlky, než střílel lukem a šípy. No a Russell Crowe udělal z Robina Hooda dalšího gladiátora. A ta krásna mystika v četně hudby je pryč.
  • Suhlasim naj film s michaelom takisto som bola do neho zalubena mohli by to dat aj do tv.teraz som uz stara koza ale rada by som si to zopakla
  • Jiného Hooda by snad ani neměli vysílat. Tento je prostě jediný opravdový. MM
  • Se vsema souhlasím. Byl to nejlepší Robin Hood ,který kdy byl natočen. A Michael? Hezciho a sympatictejsiho chlapa neznám. Byla jsem do něj zamilovaná až po uši a večer brecela do polštáře,že nemůžu byt s nim. Jo to byly časy. Super chlap,super seriál,super hudba.
  • nejlepsi robin hood vsech dob, proste pecka , skvely dily.
  • Na ten seriál jsem se velice ráda dívala jako pubertačka.Měla jsem jeho plakáty v životni velikosti.Snila jsem o něm a byla jsem do něj zamilovaná.No prostě můj typ, nádherný muž. *6* *14*
  • robin hood

    Nezabudnuteľný seriál s nádherným mužom, tajomným mystickým dejom a nádhernou hudbou, ktorá zostane navždy v nás. Nezabudneme boli to veľmi pekné časy a zostali nám super spomienky. Kto viete, kde sa to dá zohnať ozvite sa. Dúfam, že sa to ešte niekedy dostane na naše televízne obrazovky.
  • Je úžasnej!!

    Absolutně nejlepší Robin Hood, jaký kdy byl!!! Stejně jako u všech ostatních, i u mě holky, to byla srdeční záležitost. Celý konec jsem probrečela, měla jsem snad všechny fotky a tu největší jsem mívala v noci u hlavy! Byla jsem do něho totálně zamilovaná!!!!!!! Poradí mi někdo, jestli se dá ten seriál ještě dneska někde sehnat? Hned bych se s ním vrátila zpátky do 17 let. Dnes mám skoro 40 a díky vám všem se mi to všechno vrátilo. Díky za info a zdravím *4*
    • Re: Je úžasnej!!

      Mluvíte mi z duše, tak to přesne cítím i já
  • Robin

    Prosím, kde mohu sehnat seriál Robin hood na dvd, ale v češtině? Prosím poradte, díky :o)
  • angelus

    Robin of Sherwood

    Tento seriál je pro mě srdeční záležitost, neboť jsem na něm vyrůstal. První sérii je možné stáhnout na CZTORRENT v českém znění. Také je možné celý seriál objednat v zahraničí, dohromady je to asi 8 dvd s celým seriálem a spoustou bonusů. Seriál má celkem 3 série, ale u nás byli uváděny pouze první dvě. Ve 3.sérii již Michael Praed nehraje, jeho roli převzal Jason Connery, syn slavného Seana Conneryho. A tak Robin z Locksley (Michael Praed) zemřel, aby se objevil Robert z Huntingtonu (Jason Connery). Všichni ostatní herci v seriálu zůstali a dál hráli své postavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit