Přejít na výpis diskuzí

Michael Špaček

OSOBNOST 13.10.2009 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Život je sv**ě...zlí tady nechavá a hodný a slušný lidi nám bere...
  • :(

    Všichni na Tebe na memoriálu mysleli.Chyběl jsi všem.Byla tam i tvá přítelkyně,ale bez tebe.Lidi za Tebe drželi minutu ticha.Míšo,ikdyž jsem Tě neznala osobně,tak jsi musel být skwělej kluk.Máme tě rádi. *14*
  • proč..???

    údajná Ireno:tohle Iriska nepsala..!!!ona by sem nic nenapsala..!!!a ten kdo to napsal,ji nezná a chce to všecko vrátit..!!!pistě pod svým jménem a nechte ji být..nechte to být..nevrátíte Míšu..!!!
    • Re: proč..???

      jestli to vážně někdo psal pod ní tak je to ubohý.Všichni se kvůli Míšovi trápí a psát pod jiným jménem je trapný.Myslim si,že by asi nikdo komu by se něco takového stalo nechtěl,aby se to dál pitvalo a kor né tím to způsobem a nikam by nic nepsal.Hodně sil rodině.Je mi to líto. *9*
  • Míšánku ♥

    Nejprve bych chtěla vám všem co tu píšte vzkazy poděkovat! Je to od vás strašně hezké , že na něj vzpomínáte! Teď k tobě Míšo! ♥ Už to byl půl rok co ty jsi odešel a nechal nás tu! Každý den věřím, že zavoláš napíšeš nebo zazvoníš! :'( Mám pocit , že jsi na strašně dlouhém závodě a za chvilku se vrátíš! Není den co na tebe nemyslím!♥ Miluji Tě a vím , že jsi se mnou i když já tě vidět nemůžu! :'( Vždy pro mě budeš ten NEJLEPŠÍ! Tvá Iris ... *4*
  • reni

    :'-(

    chudák, takovej mladej, chudáci rodiče, kamarádi přítelkyně.......... stalo se mi to samý a nikomu nepřeju, aby to zažil, je to hrozný.....
  • Tereza

    :((((

    Já jsem ho sice neznala a až ted jsem se dozvěděla co se mu stalo,ale je mi ho strašně líto *9* *9* ..tak mladej,celej život a všechno teprve měl před sebou *9* *9* ...škoda dalšího mladýho života *9* *9* *9* ..at odpočívá v pokoji *9* *9*
  • weronika.014

    Werunka.014

    Je mi to líto co se stalo když jsem si to přečetla na Netu tak jsem brečela celou dobu jsem věřila že to bude dobrý ale ono se to už nespravilo VŠEM SE PO TOBĚ BUDE STEJSKAT ..budeš všem chybět <3mtr je mi to moc líto *9*
  • Nezapomenu....NIKDY!!!

    Míšo,
    hrozmě mi chybíš!!! Ani nwš jak, ale prostě je to tak. Smířit se s tím, že už nikdy nebudeš na závodech je hrůza--->a taky vím, že s tím se nikdy nesmířím. Prostě si to pořád neuvědomuji..Budou mi chybět tvoje slova, tvoje radost z každého závodu, tvůj smích a tvoje pomoc když mi bylo nejhůř *9* *9* *9* Taky na tebe nikdy nezapomenu a doufám, že až přijde čas tak se sejdem a že tam kde jsi právě teď, je ti stejně fajn jako ti bylo tady..snad vyhráváš všechny ty závody tam nahoře, když nemůžeš tady mezi náma...Hrozně to bolí....a strašně mě to mrzí...Proč zrovna ty???:-O *9*
  • misa5

    Miisa

    ..hej ne jako to je strasny kdyz si to tak vemete proste tam v jednu chvili byl a v jedne chvili se dokaze zmenit celej zivot..je me moc lito jeho rodicu..moc lito..:(( on si to nikdy nezaslouzil.to byl ten posledni co by si toto zaslouzil.poprvni co jsem to slysela me vbehly slzy do oci byl to sok,stim se nedokazu smirit a ani nechci.
  • mirindacek

    ....

    Hééjj táák jakoo je to šook séém s toho vedle když víím že jsem sním mluvila a mam jeho podpis a co všecko..hm.. byl to pro mne šokk a pořád.. on si to opravdu nezasloužil...je mi mocc lííto *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit