Přejít na výpis diskuzí

Michal Bílek

OSOBNOST 17.10.2010 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud brankář světového formátu (ale já to netvrdím)vybíhá na centrovaný míč, tak i brankářským žákům se říká, že se ho musí zmocnit a to pdtrhuji musí zmocnit. Svou vinu mají i hráči, protože ti musí zákrok brankáře umožnit. Pravý obránce (fyzicky slabá konstrukce), rychlost a kličku dopředu neukázal.Já bych ho už nikdy nepostavil. Levý obránce daleko lepší. Střed obrany pod tlakem, neboť hráči ve středu pole v rychlosti nejsou schopni zpracovat míč. Hráči v útoku nebyly vůbec vidět, jen akce Jiráček, Kozák. Střelba velice nepřesná, neboť se proti skutečným obráncům neumí uvolnit, a proto ta nepřesnost ve střelbě.Velké množství nepřesných přihrávek. U systemetické útočné kombinaci nemůže být vůbec řeč. A proto do Itálie jeli, když říkali, že chtějí 3 body. Já si myslím, že je ani nechtěli. V klubech mají peníze a hlavně se nezranit, aby ty jisté peníze byly co nejdéle. V případě, že chtěli vyhrát, tak daleko více riskovali.
  • ODEJDI Bílku, už aby to bylo, to se českému fotbalu uleví. Byli a jsou lepší trenéři než ty, nejsi žádným přínosem jen kopíruješ svého předchůdce kolegu Radu.
  • Bílku!já se ti divým.Být tebou tak se na to vybodnu.Jakou múžeš mít radost z fodbálu, když ti stále nadávaji!
  • dnes bysme remizovali i s antarktidou.nevim co tam strkate nejakyho husbauera , rajtorala atd.mame tolik kvalitnich hracu ale ty hold nechas sedet,ja bejt jednim z nich tak se ti na reprezentaci vyseu,kdysi sem se koukal na fotbal ale v dnesni dobe me zajima uz jen hokej ten ma stale nejakou uroven a hlavne pan Hadamczik nedela nasemu sportu ostudu
  • Bílku jdi uz do duchodu tady u reprezentace nemas co delat na co sahnes podelas,furt tam stavis nejaky vocasy,proc nepostavis do utoku Lafatu a Ordose z olomouce,je to skvelej utocnik a urcite by tymu pomohl.Karel Brukner to byl trener kterej umel postavit muzstvo a ti hraci pro nej delali prvni posledni z nej si vem priklad.di uz doprdele slusneji receno
  • Pane Bílku na reprezentační lavičce nemáte co dělat,pořád stavíte do základní sestavy pořád ty vaše ovečky viz.Baroš,Čech,Rosický atd. a na lavičce sedí mladí hráči jako Darida,Necid a Lafata nejlepší střelec gambrinus ligy.Už se nato nedá dívat.Tak odejďete !!!!!!!!!!
  • Ahoj Michale, tak jsem dokoukala zápas s Polskem, velká gratulace, věřila jsem vám všem. Jinak se ozývám, před 32 lety, jako mladí klucí, jste byli v KV na soustředění. My holky z ekonomky, jsme měly setkání také. Pak jsme spolu jeli doprovodit kamarádku do Březové u Sokolova, pamatuješ si to????? Já ano a vzpomínám. Jinak přeji ať se Vám tam daří na tom EURU. Kdyby, tak odepiš a já se ozvu. Ahoj
  • Bílku odejdi !
  • Štajner je náš nejlepší současný fotbalista ! A ty jsi Bílku zase NEJHORŠÍ trenér !
  • pane boye *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit