Přejít na výpis diskuzí

Michal Hruška

OSOBNOST 31.12.2006 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drancakova.barb1
    nehádejte se holky je hezkej *14*
  • Ahoooj zdravím z OBE, jedeš v sobotu hrát fotbal???
  • kajuska4

    ..

    Ach jo já se omlouvám...chodím s ním ale on teď dělá a ták a já vím já jsem se i řezala kvůli našemu pohádání *9* a chtěla jsem i spáchat sebevraždu nebo vymysli nějakou dizkusi kde by jsme si mohli psát *4*
    • kajuska4

      Re: ..

      Čau..hm nwm koho máš ráda a kde si chceš psát!!A ty bydlíš už v Brně!
      • michalhruskalove

        Re: Re: ..

        jo bydlím!A srry jestli ti tu vadím klidně půjdu ale ty si asi nikdy neměla kluka co? *10*
  • michalhruskalove

    Kájushko..

    srry ale já s ním chodím takže nemám tedkom časík dneska mám s ním rande ale jestli chceš vědět jak vypadá dám si jeho fotku na profil tak zatím pa *4* *14*
  • kajuska4

    čauky..

    Tý jo kde jsi *7* *4*
    • kajuska4

      Re: čauky..

      čauky Kajushenko *4* *14* srry ale ted jsem hlídala sestřenku a ona mně sem nechtěla pustit *9* tak jsem jí zlyskala a ted bulí ale už je tu teta takže jedou domů *3* *1*
      • kajuska4

        Re: Re: čauky..

        Ahojík *4* *14* acha tak to ti nezávidím...taky bych nechtěla hlídat ještě že nn zatím *3*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: čauky..

          se máš...to já jsem s ní musela jít i do dětskýho obchodu a koupila si Mileynu *9* sešit a ona na mně pohlídej mně to já jdu si ještě něco koupit tak jsem jí to podržela jsem se na ten sešit zadívala a já říkám ty svino jedna vypatlaná změnila si mně sestřenku *10* zdechni a šel můj idolek Martinek *4* já to ale nevěděla a řekl:hele nešla by si někdy semnou do cukrárny?A já jasně a on:hm vidím že si ještě děcko a já neee co?A on miluješ hannu a já nee to je sestřenky šla si ještě něco koupit a on hm..to věřím a já jí nadala pak husa mně zničila rande *8* *15* *8* *8*
  • kajuska4

    byty.

    Adi wow tedkom jsem našla kousek odnašeho no kousek 15min k našemu byty nově postavený http://www.bydleni-mikulov.cz/ *3*
    • kajuska4

      Re: byty.

      Jejky tý jo jsou nádherný *4* *1* *3* ale určo drahý co? *3* *9* *7*
      • kajuska4

        Re: Re: byty.

        J jsou nebo se pak zeptáte tady jsou i baráky záleží na vás Mikulov je město *3*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: byty.

          okis *3* a copak děláš *4* *7*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: byty.

            blog,oso a ty? *3* *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: byty.

              papIQ *4* *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: byty.

              srry pádím měj se dobrou zlatí..pa *4* *14*


              miluji Míšu a Vany *14* a zejtra tu budu a podívám se i na new Věci o Vany *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: byty.

              Jen oso *1* *3*
  • kajuska4

    ááááá

    čauky KajushenQko moje milovaná jsem z5 *14* bylo to tam tak nádherný normálně jsem vešla dojednoho maxi obchodu a tam bylo normálně vše o Vanesse *14* jsem se zbláznila já jí normálně mám radši než Michala *14* *15* asi si jí dám na fotku tady ale až zejtra jsem tu na skokk ve 4 jsme doletěly a jsem unavená..ale zítra zlatíčko tu budu *14* a co ty jak je? *14* Mně bylo smutno hrozně moc *4* *4* *3*
    • kajuska4

      Re: ááááá

      Jé ahojík Adélko *14* *3* jaktože tak brzo 22.8. ne *7* *1* *3* a měla jsem se dobře..wow a koupila sis něco tam *7* *14* I mně bylo smutno *14*
      • kajuska4

        Re: Re: ááááá

        Mno taťka rozhodl že poletíme domů dřív protože potřebuje balit věci a ták ale příští týden ale nás už to tam nebavilo *9* *3* nwm to je jedno *15* hlavně že jsem tu *5* to je suprový že ses mělas dobře *3* a koupila triko s Vanessou, *14* kalendář s Vany *3* ,na mobil taštičku *3* ,časopisy Anglický *3* a ještě protebe dáreček *14* tý jo to bude přivítání do Mikulova *1* jo taťka se ptá jestli jsou tam byty *7* *4*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ááááá

          Wow tolik dárečku *4* a děkuji nemusela si *3* mám protebe taky *14* a ano jsou na naší ulici tedkom se někdo odstěhoval takže je volný ale nwm musíte se podívat..a znáte Mikulov víte kama jet *7* *4*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ááááá

            Mno..známe taťka když ještě jezdil kamionem tak tama jezdil a kdyžtak máme mapu nebo-li navygaci *15* nebo lidi *5*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ááááá

              Aha *15*
  • Srandovní :-*a krásnej

    Nááááááádhernej *14* srandovní :D a určitě upřímnej *14* ideální kluk :-* *14*
    • kajuska4

      Re: Srandovní :-*a krásnej

      přesněěě *4* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    ..

    Adélko beztebe je tu nuda ach jo proččččččč já už chci aby bylo 22.8. si moje BFF všici na mně serou...jako tedkom mně píše kamarádka s bejvalé třídy tak hnusně a beztak se semnou baví jen jako mně to štve *9*
    • kajuska4

      Re: ..

      Ahojky jsem sestřenice Adi..mám jí hlídat profilek přemluvila mně tak jsem souhlasila ale jak vidím tak jste i BFF že?Mohli by jsme bejt taky *14* *14* jo?A srry mně taky už nepíšou s bývalé třídy kamarádky já jsem totiž na nové základce přestoupila jsem a chodím do 8 a ty? *4*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        Čauky ano můžeme bejt kamarádky klidně a vítej.. *4* *14* A já už nechodím na základku já jsem s tama vypadla *3*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ..

          díky *5*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..

            nz *3*
  • kajuska4

    ..

    Ahoj jen se chci rozloučit my jedeme na dovču do Anglie s rodičema..půjdeme tam do hotelu protože jsme nevěděli kam na dovču taťka vybral Anglii a my odpoledne odlítáme...doletíme asi teho 22.8. *9* budeš mně chybět..paaa *4* *14*
    • kajuska4

      Re: ..

      Čauky ach nee budeš mně také mocká chybět tak si to tam užij paa *4* *14* *9*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        jjj..užiju aji ty si to užij měj se moc tě miluji jsi moje BFF *4* *14* a ptala jsem se na ten Mikulov a taťka řekl že až doletíme tak se odstěhujeme a takže koncem srpna mně čekej na začátku Kimulowa *15* *15*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ..

          JASNÝ *15* paa *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit