Přejít na výpis diskuzí

Michal Šebek

OSOBNOST 23.10.2009 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žasnu,kolik závisti a faleše tu kolem nás je..Něco umět a něčím být-to se v našich poměrech neodpouští.Kdyby půlka lidí,kteří MŠ pomlouvají,dokázala z poloviny tolik,co on..Všechno,co tenhle kluk dokázal,dokázal sám,bez pomoci,svou pílí,houževnatostí a zdravým perfekcionismem a všichni ti,kteří se uměle přiživují na jeho úspěchu,se mi hnusí.MŠ obdivuji a jsem ráda,že takový člověk jako je on existuje a velmi si ho vážím.Přeji hodně úspěchu osobních i těch pracovních a pevné nervy v boji s lidskou záští,blbostí a trapností:))
  • no,ono některým lidem nic jiného nezbyde než se pochválit sami..Zvlášť těm,kteří mají nos veeeelmi vysoko a ve své afektovanosti si nepřipouštějí,že ne vždy mají pravdu
    • Nejste zhrzená bývalá přítelkyně? Nezlobte se, ale přijdete mi tak, pokud znáte jeho nos?
  • Pro Imran:
    Dobrý večer pane Imrane. Při brouzdání webem jsem se časem dopídil tak nějak až sem a záhy zjistil, že máte k mé osobě nějakých dotazů. Rád odpovím, samozřejmě. Psal jsem od roku 2004 pro různé - převážně regionální deníky, stejně tak poté jsem se přeorientoval na nikoliv mainstreamová média (Vitalia, Vademecum-zdravi aj.). Vězte, že nemám potřebu se schovávat za nějaký nick a podobný pseudonym. Myslím, že v diskusi je o těch médiích tak nějak řečeno mnoho, pokud jsem si správně povšiml.

    Pěkný večer
    M.Šebek
  • To Imran: no jste zkrátka borec Imrane, nemíváte někdy pocit že svět Vás nemá moc rád? Asi komplex...
  • Pohádka o perníkové chaloupce

    Pane Šebku,
    narazil jsem náhodou na Váš profil a ty Vaše příspěvky se mi tuze velmi líbí.
    Mohl by Jste prosím napsat ještě pod nějakým jiným pseudonymem, pro jaká média ještě píšete?
    Myslím, že by mi postačilo kdyby Jste mi odepsal třeba jako fiktivní pisatel např.
    pan Petr, Martina apod.
    Tuze moc hezky Jste se vychválil a chtěl bych Vám tímto poblahopřát k Vašim dosavadním úspěchům a přeji hodně zdaru!
    Jen tak dál!
    Naše společnost potřebuje více takových občanů, kteří se nebojí pochválit se za svoje úspěchy!

    Zdraví Imran
    Pakistan
  • hezký článek má o politicích v Česku

    MOC HEZKÝ JE TEN ČLÁNEK O POLITICE V ČESKU. NAPSAL HO NA PORTÁLU DOLEZITE.SK. FAKTICKY, TEN STOJÍ ZA TO.
    • Re: hezký článek má o politicích v Česku

      I Love You Majk *14*
      • Re: Re: hezký článek má o politicích v Česku

        Píše taky pro CFP! a taky pro deník Neviditelný pes nebo pro české média. Je komentátorem, redaktorem i publicistou. Jak tak koukám, je docela pracovitým *5*
        • Dobrý den

          Občas bych tehdy potřeboval, aby den měl více jak čtyřiadvacet hodin. To mi věřte.

          zdraví M.Šebek
      • Re: Re: hezký článek má o politicích v Česku

        Je skvělej *5*
        • Re: Re: Re: hezký článek má o politicích v Česku

          To Maruška: Hele Maruš, on taky podporuje ten Světový pochod proti násilí http://www.svetovypochod.cz/cs/1112 _ceske-osobnosti a je tam mezi nimi. Našla jsme ho tam ! *14*
          • Re: Re: Re: Re: hezký článek má o politicích v Česku

            Fakt? Jdu se podívat *3*
  • Píše i outomobilových závodech

    On píše i o autech, to jsem nevěděla. Našla jsem jeho články ze závodů. Takže on je i motoristický novinář? *3*
    • Re: Píše i outomobilových závodech

      Jo on píše pro nějaký portál Eurooldtimers.com, hodně má články a fotky v rubrice reportáže a videa. Docela se mu povedly. Má prostě kumšt. *3*
      • Re: Re: Píše i outomobilových závodech

        Jo ty článečky jsou pěkné i ty fotky těch aut
  • Pan novinář

    Další z českých novinářů, kteří hodně píší o politice a skandálech v téhle zemi. Jeho komentáře mají docela šťávu. Píše jak pro české online portály, tak i zahraniční.
    Jen tak dál *3*
    • Re: Pan novinář

      No vždyť je to potřeba psát proti politice a té sebrance tam. Já si myslím, že nám politici pěkně lžou. A to, že on na to poukáže, je přece jen tak nějak dobře! V tom mu fandím
    • Re: Pan novinář

      No ale taky píše o medicíně. Našel jsem jeho docela zajímavé články na portálu Euromedicína *3*
      • Re: Re: Pan novinář

        On má docela hodně články na serveru Vitalia a taky na Vademecum zdraví. Pak taky na portálech Euromedicína a Ošetřovatelství info.
        Je čilý *5*
      • Re: Re: Pan novinář

        No, on píše z víc oblastí - nepíše jen politiku a medicínu. Taky píše o problémech lidí. Je ale fakt, že se občas pouští do pěkně velkých témat a soust *1* *16*
        • Re: Re: Re: Pan novinář

          Píše o tom protože se nebojí. A to že se češi bojí vůbec mluvit i o tom, co se kolem nich děje je fakt. Lidi se bojí, jsou jak ovce *16*
          • Re: Re: Re: Re: Pan novinář

            Lidé jsou prostě moc hloupí na to, aby jim došlo, že si už dlouhou dobu nechají od kdekoho kálet na hlavu. A to že se on nebojí o nějakých lumpárnách napsat - není srab. A proč se taky bát, čeho?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pan novinář

              Máte pravdu, nebojí se. Našel jsem si jeho články mezi politickými komentáři. A je opravdu pravdou, že docela rýpe do různých politických kauz *5*
    • Re: Pan novinář

      No ryje do nich dobře, těch imperialistů *1*
      • Re: Re: Pan novinář

        Ryje a ryje. Co ale má jiného novinář dělat.Kdyby radši vzal vidle a šel je do toho parlamentu s nimi napíchnout. Bolševiky *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit