Přejít na výpis diskuzí

Miloš Bok

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Bok by se měl léčit v Bohnicích. Nová hymna je hrůza. Doufám, že se neuchytí. Hrůza, hrůza, hrůza.
  • Není na ko-ření tak se vymýšlí bejkárny a kraviny.Kurvit národní symbol to je b-rdel.Když hulím nemyslím.!! *1*
  • Pane Boku vy by jste tu hymnu úplně zprznil! Za tento výtvor by vám měli přerazit pařáty.
  • katolický fundemantalista

    Bok je agresivní stvoření. Což o to, to by ještě tak nevadilo, ale když se vynáší do "nebe" něco, co by neobstálo ani v "pekle", tak bude někde problém. Bok je myslím zkrachovalec. Bydlí skutečně po cikánsku, chová se po cikánsku a taky pěkně kyne. Myslím, že ho dlouho nikdo podporovat nebude, protože od sebe všechny odpudí. Skladby jsou podle mě nevyrovnané a nejsou dost originální. Credo je velice špatné - je to jeden jediný vrchol - ale bohužel od začátku do konce. A skladby jako Hymnus, nebo další je zbytečné komentovat, protože jsou špatné a umělecky ubohé.
    • Miloše Boka jsem měla možnost poznat osobně a považuji ho za upřímného umělce i člověka. Žije svůj příběh a to je podstatné. Je spousta kritiků, kteří si myslí, že vědí nejlépe, jak by ti druzí měli žít či tvořit a sami si přitom se sebou nevědí rady. Naštěstí to není případ Miloše Boka. Sice jsem ho už neviděla hezkou řádku let, ale sleduji jeho tvorbu a fandím mu. Zanechává za sebou hodnotnou stopu. To jak žije a čemu věří je jeho soukromá věc. Vždyť ať si každý žije tak, jak mu to vyhovuje. Každý má právo na svoji cestu. Pokud to bude Miloš číst, tak děkuji za nádherný zážitek na konci 90.let, kdy jsem byla osobně na jeho oratoriu v kostele a měla jsem nezapomenutelný a nenapodobitelný zážitek. LS
    • Pane Pelikáne, každý katolík je fundamentalista, kdyby ne, by byl protestantem.....jinak, to, co jste tu nazvracel, je snůška zatrpklé,žlučovité stupidity nestojící ani za komentář, ale upřímně by mě zajímal váš profil....tedy, kdo jste, co chvályhodného, nebo hodnotného jste udělal,vytvořil, čím skvělým se můžete pochlubit...?Slyšel jste o tom, že na druhých nám nejvíc vadí to, v čem poznáváme sami sebe? Nejste náhodou vy ten obtloustlý vágus a lůzr bez talentu využívající druhé? Proberte se a vyndejte si tu hlavu ze zadku...ikdyž, ono to stejně nebude nic platné. Vy jste schopen poslouchat jen vlastní větry.
    • Toto je smutný komentář. Mluví z něho buď osobní zranění nebo závist k velkému talentu, kterým Miloš Bok disponuje. Z toho, jak znám pana Boka, vím, že má také slabé stránky, jako každý jiný člověk, ale nazývat jej zkrachovalcem a jeho dílo umělecky ubohým mně příjde mi přijde teprve ubohé. Nikoliv umělecky, ale lidsky. Možná je ale reakce na tento komentář zbytečná. Každý soudný člověk jej musí brát s rezervou.
    • Re: katolický fundemantalista

      nevím kde jsi vzal , že je Miloš Bok agresivní stvoření , ale já , který jsem měl možnost s ním několikrát spolupracovat (i když pouze coby řadový zpěvák sboru) tvrdím , že Miloš Bok se chová i k cizím lidem velmi slušně a zdvořile , dokáže říct , co chce , řekne to přesně a na produkci hudby se to konkrétně projeví.Navíc bych se neodvážil posuzovat kvalitu hudby,když jsem sám v oboru nic nedokázal , jako spousta lidí tady.Myslím ,že si dost lidí léčí svoje nesplněné ambice a komplexy , takoví Salieriové , že ? *3*
      • Re: Re: katolický fundemantalista

        souhlsím s posledním příspěvkem, hlavně s tou větou : "tvrdím , že Miloš Bok se chová i k cizím lidem velmi slušně a zdvořile , dokáže říct , co chce , řekne to přesně a na produkci hudby se to konkrétně projeví." - s tím plně souhlasím, že je pan Bok zdvořilý k ostatním lidem, ostatně jsem s ním měl čest spolupracovat na pár koncertech, na posledním teď v Praze 10.1. na pražské premiéře Snových koled. Jeho hudba je impozantí, a taky ho obdivuju, jak dokáže několik sborů, se kterými nikdy nedělal, spojit těsně před koncertem.
        A to že je katolík? No a co, to já sem taky a vůbec se za to nestydím.
    • Re: katolický fundemantalista

      ty seš vůl
  • Moc hezké

    Mezi nejkrásnější skladby řadím Snové koledy a také Credo fis-moll, ale v něm bych ubral občas fortisimo. Harmonie se mi moc líbí. Vyvážená a citlivá. Autor je skutečný skladatel, znamenající současnou významnou osobnost.
  • ..

    Já s Milošem Bokem spolupracoval teď v Hradci Králové ve filharmonii a mě se zdál dobrej, až na to, že pár dní bylo těžký zvyknout si na Snové koledy, které složil, byly super, ale chtělo si malinko zvykat a ještě něco. Mi totiž ve filharmonii nezpívali sami, zpívalo tam asi ještě 6 dalších sborů a to před Milošem musim smeknout, že nás všechny stmelil dohromady. *1*
  • good

    *3* mě se jeho skladby moc líbí,zpívám je ve sboru UDS a nejvíc se mi líbí Křinická.Je to mooocinky goood.I hymnus neí k zahození *4*
  • Jó, pánové,

    kteří tak nepříznivě kritizujete M. Boka,
    často výrazy vhodné tak pro diskusi v Haló novinách, napište pár taktů, abyste ukázali Bokovi, jak se má komponovat.
    Čiší z vás bledá závist. Dokázali jste prd (promiňte, je to ale váš výraz)
    tak alespoň plivnete po tom, kdo to umí.
    *4*
    • Re: Jó, pánové,

      MÁŠ PRAVDU BOK JE PROSTĚ DOBREJ *5*
  • invence je pryč

    no to je děs ta hudba k těm novejm pohádkám vo chlebu a tři životy.
  • Hudba

    Myslím si, že Miloš Bok je skvělý a nadaný skladatel. Jeho skladby znám a líbí se mi.
    A hudba která doprovází, pohádky Anděl Páně, Tři životy a O dívce která šlápla na chléb je skvělá. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit