Přejít na výpis diskuzí

Miloslav König

OSOBNOST 2.5.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petule.bochova
    Už jsem měla možnost ho v pár hrách vidět a je skvělej prostě! :)) Doporučuju hru Velvet Havel v Divadle Na zábradlí! Dále pak válel v tom samém divadle v Platonovovi, ale ten měl bohužel v červnu derniéru :( V říjnu se tam chystáme s kamarádkou (díky které ho hlavně znám! :D) na hru Požitkáři, tak uvidíme :)) A taky na Orlanda a Vytrvalého prince v Eliadovce...
    Je to ale i skvělý muzikant a zpěvák, což jsem se už taky několikrát přesvědčila... Ať už ve zmíněném Velvetu nebo v Obrazu Doriana Graye (to bohužel jen ze záznamu :( )... Tak i na koncertu pod mostem Na náplavce u Vltavy... To bylo něco úžasnýho! Krásný výhled na Hradčany a k tomu Mílův božský hlas :)) Na konci října razíme na koncert do A Studia Rubín :))
    Omlouvám se za takovou slohovku, ale jeho talent nejde popsat jen tak ve zkratce! :D
  • Super hlas - zaznamenala jsem ve Frozen a uzasný :-) ! Jen tak dal vic dabingu a krasne zpívá, super !
  • *3*
  • Obraz Doriana Graye

    Opravdu jsem byla velmi nadšená z muzikálu Obraz Doriana Graye, který jsen viděla před rokem a púl.Dostala jsem víkend a tento muzikál v Praze od své velmi dobré kamarádky. Přiznám se, že když jsme zjistily s kamarádkou, že hl. roli alternuje Míla, byly jsme trochu zklamané, ač jsme nevěděly o koho se jedná. Znáte to,jde o známé tváře.Po zhlédnutí muzikálu, jsme byly nadšené. Já jsem si CD pořídila a po 3 měsících sehnala i knihu, která je užasná. Ten příběh mě zaujal,i když je velmi zvláštní a předpokládám, že Oskar Wilde byl sám zvláštní.Každému doporučuji, a doufám,že budete mít štěstí na MÍlu-má krásný a sugestivní hlas. *3*
    • Re: Obraz Doriana Graye

      tak já to štěstí měla,má úžasný hlas a byl rozhodně lepší než Kraus,já jsem naprostý fanatik do Wildeových děl,a když sem naprostou náhodou zjistila,že se hraje muzikál,tak sem se prostě musela jít podívat,sice když sem četla,že tam bude hrát Kraus a Basiková málem mě to odradilo,ale nakonec přece jen zvědavost byla silnější a měla sem štěstí hned 2x nehrál tam zrovna Kraus ani Basiková,a sem tomu ráda,velice se mi to líbilo v podání ze dne 3.5.(pokud se nemílim v datu),hudba a herci ..prostě fantastické,a ta projekce na plátně mě nadchla.Velmi mi mě bovali výstup Vojty Dyka,když hrál tu šlapku (mimochodem pěknej zadek),vůbec sem netušila ,že i zpívá..já ho viděla jen v jednom dílu letiště,(asi bych se měla stydět,ale nestíhala sem to),no prostě má úžasný hlas.
  • Super Mila

    Dnes jsem viděla Dámu s kameliemi a doufám, že tam místo Vojtu uvidím i Milu.Jsem členem klubu Ta fantastika a Mila mě dostal.Má pěkný hlas.Ten muzikál byl fajn,ale jen ve druhé půlce.Konec by se měl trochu upravit,trochu ho ruší proslav otce hl.hrdiny.Dost ho ruší.Taky se tam na můj vkus moc mluví,holt Exik je klasika. *3*
  • úchvatné

    Měla jsem to potěšení shlédnout muzikál Obraz Doriana Graye, Miloslav Konig byl v roli Doriana úžasný, při jeho zpěvu se mi tajil dech, jeho zpěv je úchvatný....škoda jen, že nejsem mladší *15* Vřele všem doporučuji shlédnout, opravdu to stojí za to.
  • :-)

    Pubertu už mám za sebou,ale být mladší,tak se do tohohle velmi!!!nadějného herce a zpěváka"zblázním".Na Doriana jsem dostala lístky od kamarádky k narozeniním a říkala si..."no tak jo..."Byl to jeden z nejlepších dárků,co mi mohla dát.Jesli je někdo tím pravým představitelem Doriana,tak právě on...Celý muzikál je skvostný-hudba,texty,scéna,obsaze ní.S kamarádkou jsme se shodly,že to bylo lepší než sex...CD znám už nazpaměť,tolik emocí vě mně nevzbudilo už dlouho nic,naposledy snad mladý Bono Vox "na střeše".No,nic,tak jsem se "vykecala"...doporučuji všem vnímavým duším...
    • Re: :-)

      trochu silné řeči o tom sexu,ale máš pravdu já se naprosto vcítila do toho děje,taky sem si hned koupila cd a taky ho skoro znám nazpamět..kdyby se mi poštěstilo tak bych tam šla znovu,mohli by udělat videozáznam,jako s kleopatrou,no ne? ale v podání Konig,Dyk,Dyk,Marešová,Petřík,Schwab,Čok atd
      • Re: Re: :-)

        ... jaká Kleopatra?! To si v trochu jiným divadle... :-D Nicméně klaním se k názoru, že Dorian je skvělý muzikálový počin, obzvláště v době, kdy se slovem muzikál se automaticky pojí slovo "komerce" a "deset kostek cukru, prosím..." *9* Doriana fakt miluju, má v sobě takový zvláštní kouzlo, občas mi přijde, že skrz to plátno k nám prosakuje Londýn 18. století... mno, můj názor... *3*
  • Dorian

    Míla König byl v Dorianovi fakt super... *4* Nemám co dodat... pouze doporučuju shlédnout... *4* *3* *4*
  • Little Blue Girl

    Tři dny uplynuly od shlédnutí Tajností a pořád mi v uších zní ústřední melodie písničky Little Girl Blue. Nejdřív jsem si ji pustila v originále(?) Niny Simone, pak jsme si ji začala brnkat na klavír (od fis), ale pak jsem si v traileru k filmu všimla, že Milan/či Miloslav?/, co tak pěkně zpívá, to od fis nehraje. Zkusím to ještě předělat. Kdyby šly tak sehnat noty...Děkuji za krásný filmový a hlavně hudební zážitek!
  • Tajnosti

    Píšu na všechny stránky, do všech diskuzních fór, že výkon v Tajnostech - zejména pěvecký - byl skvělý! Husí kůže!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit