Přejít na výpis diskuzí

Monika Pelcová

OSOBNOST 21.12.2008 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá paní Pelcová,
    přeji Vám všechno nejlepší ke krásným kulatinám a hodně zdraví a úspěchů do dalších let.
  • Vše nejlepší,jste ůžasná. *14*
  • Je zarážející, že autorům této pohádky vadil moravský přízvuk Moniky Pelcové. Češi nám Moravanům neustále tvrdí, že jsme všichni stejní (v Čechách a na Moravě)a tudíž jsme přece všichni Češi. Ale i tento případ dokumentuje tu skutečnost, že tomu tak není! Moravané jsou krom jiného daleko tolerantnější!
  • Bydlela jsem kdysi v Loučanech teď bydlím ve Vojnicích a před týdnem jsem se dozvěděla že tam učí v Loučanech na základce.... :)
  • škoda, že se už nevěnuje herectví, má talent ... já bych takovou šanci asi nezahodil :D, ale pokud jí víc baví být pedagogem, tak není o čem mluvit :) ....
    • Vampirecat
      že baví?? kdyby ji pedagogika bavila nebyla by na slabší žáky, jako jsem byla já tak protivná.Já vím vždy to se mnou nebylo lehké, jen mohla mít se mnou víc trpělivosti, možná bych ji pak měla ráda
  • Milá Misullko a ostatní

    Mišullko, děkuji za pěkně zpracovaný životopis a tímto také zdravím všechny příznivce mé a pohádky S čerty nejsou žerty. Od uvedení TOP STARu (4) se o mně diváci zase více dozvěděli, ale bohužel jedna zásadní informace je naprosto mylná. Je dost nepříjemné všude číst, že mám 50 let! Není to pravda a nevím, kdo to vymyslel. Před dvěma měsíci jsem oslavila 45 (nar. 18.12.1965). Vzhledem k tomu, že životopis je i na Wikipedii, tak bych byla ráda, kdyby to bylo uvedeno na pravou míru. Až budu mít 70, tak by mě taky mohl už někdo pohřbít, že? - chi, chi, ...
    Všem posílám pac a pusu Monika - Adélka
    • Ahoj Mončo. Pamatuješ si??: I. P. Pavlova 32, II. patro, lístečky za dveřmi a dychtivé čekání na domovní zvonek..?? Tobě bylkoé šestnáct, mě asi o dva méně. Kája byla ještě dítě...tak co, vzpomínáš..?? Jarek. *3* *3* *3*
      • Ahoj Jarku, to víš, že si moooc dobře vzpomínám ;-)
    • Dobry den pani ucitelko kde tet ucite
    • Re: Milá Misullko a ostatní

      Dobrý večer tak to se moc omlouvám.:)za ten věk.
  • Dabing??

    Dobry den, nevite proc ve filmu ,, S certy nejsou zerty ,, dabuje princeznu Adelku Nada Konvalinkova?? Dekuji za odpovedi :)
  • zpráva

    oujééé *1* *14* *4* *3* *9* *4* *15* *8* *7* *3*
    • Re: zpráva

      Prosim, vite neco o herecce Monice Pelcove? Co dela apod.?
      • Re: Re: zpráva

        jo vím, dneska to už není herečka, nýbrž paní profesorka. Učila nás na základce z výtvarky. *5* *16*
        • Vampirecat
          postavu zahrála pěkně, jako herečka by se možná uživila, jenže jako profesorka byla moc přísná (mrcha).kvůli ní jsem začala výtvarku k smrti nenávidět (dodneška) Ne vážně opravdu jo, vím o čem mluvím.*10*
        • Re: Re: Re: zpráva

          Ahoj, a nevíte, zda tu písničku Větře vetříčku zpívala ona nebo ji zpíval za ni někdo jiný, popřípadě kdo?
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Vsadil bych se, že ji nazpívala Ivana Andrlová (princezna z Princové jsou na draka - Dělání, dělání..atd.)
        • Re: Re: Re: zpráva

          byla to naše paní učitelka češtiny a výtvarky na základce
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Ahojky a nevíš náke informace o ní aby se sem daly?;)
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Ahoj, a nevíte, zda tu písničku Větře vetříčku zpívala ona nebo ji zpíval za ni někdo jiný, popřípadě kdo?
            • Re: Re: Re: Re: Re: zpráva

              Nezpívala! Zpívala to Ivana Andrlová! *1*
        • Re: Re: Re: zpráva

          byla to naše paní učitelka češtiny a výtvarky na základce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit