Přejít na výpis diskuzí

Naďa Konvalinková

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Naďo, chci Vám vyjádřit svůj obdiv v jedné konkrétní věci: jak ÚŽASNĚ jste nadabovala v paní Patmorovou (nevím jak se to píše) v serialu Panství Downton, jste velice dobrá herečka.

    Přeji zdraví a ať se Vám daří

    Jiřina Slachová

  • Jako princezna byla Naďa kouzelná a jedna z nejhezčích u nas a ten její krásný hlas nemá konkurenci!
  • Paní Naďo,fandím Vám ve Vašem hubnutí. Držím pěsti a přeji hodně zdravíčka a úsměv na tváři.Držte se. Majda
  • pani Nado,vse nejlepsi k Vasim narozkam,hl.hodne zdravi,at se Vam vse v zivote ok dari...Stale vice krasnite,jste skvela herecka,dovedete potesit a rada Vas vidim,i v tisku,jak pekne vypadate...Sleduji,jak na tom je skvela herecka pani Fialova a je mi smutno,jak ji nemoc oslabuje...Presto i ve stari je stale krasna,mela smrnc a umela se zvlastne hezky oblekat,je jedinecna,tu uz nikdo nikdy,ani ve filmech nenahradi...pani Nado mejte se moc hezky a budte silna,je smutne koukat,jak kamoska slabne...Trpela jsem,kdyz mi mati umirala,nyni mi porad uz jen chybi,byla mou nejlepsi kamaradkou,radkyni,vsim...
  • 810-297
    Milá Naďo, k Vašemu svátku přeji vše dobré, hodně zdraví a štěstí.
  • Vážená p. Naďo,moc se mi líbíte jako herečka a taky Váš projev soukromý. Moc ráda sleduji serial Počátky,kde jste úžasná. Jen nevím,jak bych se s Vámi mohla emailem domluvit. Ráda bych se s Vámi setkala osobně ,ale samozřejmě si nechala podepsat fotku. Děkuji v úctě Olympie
  • Za mlada byla úžasná. Neznám lepší *4*
  • vaclav.kucera.7165
    ahoj prosimte mas email na nadu konvalinkovou *1*
  • Paní Naďo, ať se Vám daří hubnutí!! Držím Vám palce a těším se, jak Vám to bude slušet. Věřím, že to dokážete.
    • Také držím palce:) ;)
      *3*
  • Pani Nadenko posilam velkou gratulaci k narozeninam.Nedelejte si s toho nic,ze mate zase o rok vic jste stale uzasna a krasna.Moje dcera podle vas dostala jmeno"Nadenka" a je take uzasna jako Vy.Preji mnoho zdravi a krasnych roli Dana. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit