Přejít na výpis diskuzí

Nicole Richie

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby tupost nadnášela, tak minimálně létá po oběžné dráze!
  • zuzanka666

    Narozky

    Všechno nej,Niki *3*
  • bouvfan

    Chudák dítě!!!!

    To jí jako šiblo? Jak může někdo pojmenovat dítě Sparrow James Midnight? Chudák dítě! Nechápu jak jí to moh Joel dovolit! Nestačí že maj Harlow? Že je ta ženská praštěná to vím vod začátku co chodila s (chudákem) Joelem ale jak mu může dát tak blbý jméno? Vrabec James Půlnoc Madden, James bych brala ale vrabec půlnoc? Už to že byla anorektička ale teď? Je to jenom blbá bloncka která udělala z dítěte chudáka do konce žiwota! Nechápu jak si sní moch Joel vůbec něco začít, ba na ní jenom šáhnout, tý bych se nedotkla ani násadou od koštětě! A ještě kvůli ní zapomíná Joel na Benjiho! Asi před tejdnem o tom psali na netu! A ty jejich fotky! Beru, Harlow je aspoň hezký dítě (po Joelovi, po kom jinym, že?) ale co ten kluk? Chjo! Mno jo, už to zkrátka nejsou bráškové až za hrob, a to je rozdělila jedna blbá bloncka! Ještě že je Benji aspoň (trochu, trošičku=)) normální! Mno jjo, ale takhle by to dopadlo kdeby si vzal Paris! A ještě Nicole seznámila Bouva (Simple Plan) s Lachelle! Zkrátka je to silikonový bratrstvo! Chudáci kluci! Ale pane bože, Vrabec půlnoc! Aspoň že mu nechala Joelovo příjmení!
    • Děkujeme za podrobný výklad toho jaká je podle tebe Nicol špatná holka.. i když mi to tak vůbec nepříjde.. ale tak asi s něma žiješ jako no..
    • Re: Chudák dítě!!!!

      Zlato, oni to tam nepřekládaj tak jak jsi to přeložila k nám do češtiny...a nadávat na blbý jméno je trošku hloupé...protože každému se líbí něco jiného a ty jak pojmenuješ své dítě, tak ti taky nikdo nebude říkat pane jo, její dcera se jmenuje tak blbě, zkazila jí celý život a za druhé - tobě do toho, jak se jejich dítě jmenuje vůbec nic není..
      • zuzanka666

        Re: Re: Chudák dítě!!!!

        Přesně tak není ti nic do toho jak si svá dítě pojmenuje.V angličtině to zní dobře a Nicole se o své děti stará dobře a to je to hlavní
  • Nicole

    Kdyžtak mrkněte na tuto stránku: http://www.nicolerichie.org/, každý den jsem paparaci přidávají nové fotky, sice je to americká stránka ale obrázky super, i mala Harlow je tam super *3*
  • Jste praštění!

    Nechápu, proč ji takhle pomlouváte. Akorát jí závidíte, že je slavná a hezká, že má naditou kreditní kartu a že sbalila Joela. Říkáte o ní, že nic nedokázala, ale co jste dokázali vy??? Hov... Jestli je anorektička, to nevíte, ani jestli kouří a chlastá a fetuje a kdovíco všechno... Narozdíl od Paris je zasnoubená a má mominko. Když sem napíšete veškerou svou zásobu sprostých slov, stejně se vám neuleví! Jo a všechno nejlepší k narozeninám!!! *3*
    • mibob

      Re: Jste praštění!

      Hm...mominko, to je ale zajímavý výraz
  • nicole

    je úplně nej zbožnuju ji.Pojmenovala jsem po ní i své morčátko.
    • Re: nicole

      to morčátko se jmenuje Nicole nebo Harlow? :-)
  • vždyť jí vůbec neznáte!!!

    jenom takovej dotaz....vy jí znáte osobně že jí takhle soudíte? já jí teda taky nikdy moc nemusela, ale od tý doby co má tu malou tak mi přijde že se dost změnila - k lepšímu!!!!!!! *4* a navíc - myslíte si že kdyby jí JOel neměl rád tak by si s ní pořizoval dítě? já nevim no, ale on snad sám dobře ví co je pro něj dobrý!!! a kdyby to byla taková dylinka co o ní píšete tak by s ní snad nebyl ne?!?! nevim no, je to věc názoru... já nikoho odsuzovat nebudu!!!!! *3* a navíc, malá Harlow je naprosto nádherná!!!! *3*
  • OMG

    nechápu Joela *7*.... a upřimně ho lituju *9* nechápu co na ní vidí, je úplně stejná jako ta její bláznivá kamarádka Paris Hilton achjo achjo :(
  • mary

    má mimnko v tom nej.věku(nejlepším)a ma přítele a rodinu.a uz neni anorekticka *1*
  • nesudte když neznáte

    nechapu když říkáte jak ji strašně nesnášíte proč na její profil vůbec lezete každej má sice svůj názor ,ale tady hraje roli to že ji jen závidíte,když někdo opravdu někoho nesnáší tak si ho ani nevšimne!!!! dementi *13* *13* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit