Přejít na výpis diskuzí

Nikki Sixx

OSOBNOST 21.5.2008 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší

    takže všechno nejlepší,hodně inspirace,skvělech textů a ještě spoustu let hraní super muziky s Mötley crüe !!!! *5* *5* *14* *4* *4* *5* *5* *5* *5*
  • christiin

    Nikki Sixx

    Do Nikkiho jsem se asik zamilovala...Když jsem četla jeho knížku,totálně mě fascinoval..chtěla bych ho poznat v té době jak byl na tom nejhůř a nějak mu pomoct a být s ním aby něměl ty posrané stavy.líbilo se mi,jak byl na všechny hnusný,ale dokázál být i milí(málokdy)přitom byl v depkách nejwíícc..četla sem hodně knížek ale on mě prostě nějak dostal..když čtete tu knížku,je to jako kdyby jenom vám říkal co právě prožívá.strašně ho obdivuju...jsem rádá že se z toho nějak dostal,i když jsem fakt nevěřila,že bude ještě tak dlouho žít,bo co on jel za bomby,to nebylo ani možné.... obdivuju ho upe nejwííííc.....
    • Re: Nikki Sixx

      Přesně tak... Heroinové deníky jsou skvělé.. dlouho jsem takhle skvělou knížku nečetla... byla opravdu Drsná... naprosto s tebou souhlasím. *5* Už se nemůžu dočkat na jeho druhou knihu s cd... jeho hudba ať už Mötley crüe nebo Sixx: A. M. je skvělá.. naprosto dokonalá ve všem... miluju ji.. *4*
  • andi666

    ...

    No tak vše nej a ukažte se tu zas někdy :-D :-D :-D
  • ...vampire...

    hurá!

    tak už mám lupen!!! tyjo, pořád tomu nějak nemůžu uvěřit... je to naprosto fantastický... sakra, já se na ně tak těšim... *14* *14* *14*
  • andi666

    Motley Crue

    každopádně *3*
  • andi666

    Motley Crue

    Tak co jedem se na ně mrknout 17 června do O2 areny?? *3*
    • Re: Motley Crue

      ježišmarja jasně!!! jsem nějaká zpožděná, právě jsem jim koukala na oficiálky, pár dní jsem nebyla na netu, a uplně čumim, tak jsem padala sem, jestli to tu někdo řeší...!!! jak já už tomu ani nevěřila, že je uvidim!!! tyjo! teď mám nějakej euforickej stav radosti.... tak píšu kraviny... i když kdy ne... tak teď ještě kdy budou tix a už radši jednu mít, ať to mám jistý...JUPÍÍÍ!!!!
      • andi666

        Re: Re: Motley Crue

        Já jsem skoro spad s židle když mě to kámoš řekl , no práve taky to pořád sleduju na radiu hey sice říkali že jsou lístky v prodeji od půlnoci ale to je kravina na netu eště nic není. Jen aby to nedopadlo jako s AC/DC nestihnul jsem koupit před podium , lístky do dvou dnu fuč. Když na něco kápneš dej vědět *3*
        • Re: Re: Re: Motley Crue

          vynasnažim se, ale silně pochybuju. nejsem zrovna nejinformovanější člověk, ale asi budu každej den ze školy chodit do předprodeje a pořád se na to ptát, a pokud to nebude tak do čtyř dnů, už mě tam budou nenávidět...ale O2 arena je přecejen velká a AC/DC jsou přecejen známější fenomén...nebo teda já znám dost lidí, co tam dou a takový Crue ani neznaj, že by existovali...chudáci, o hodně se ochuzujou...
          • ...vampire...

            Re: Re: Re: Re: Motley Crue

            tak nějak nic...brzo, ale jak brzo?! když o tom tak přemejšlim, nejlogičtějčí by bylo, kdyby v úterý, jakože tři měsíce předem, ale na svojí logiku bych se moc nespolejhala:D, zvlášť jde o zcela zásadní věc...tak uvidíme...tyjo, ale já už to chci mít jistý! tohle jsou děaný nervy...jsem magor:DDD
            • Re: Re: Re: Re: Re: Motley Crue

              no a ty pak určitě dáš vědět sem mně, že? *3* a bude to vpoho...
            • andi666

              Re: Re: Re: Re: Re: Motley Crue

              Já se na to taky třesu jak magor *1* ale už sem si to tak nějak pojistil , kámošky dělaj na poště tak řikaly že jak se to tam oběví tak mi daj hned vědět *3*
  • ...vampire...

    přiblblej dotaz

    Nevíte náhodou někdo, jestli jsou někde nějaký empétrojky London? *7*
    • andi666

      Re: přiblblej dotaz

      ty jo hledal sem jak blazen ale nic sem nenasel ani na torentech nic nebylo skoda . jo nevis nahodou co znamena ten cinsky znak co ma sixx vytetovany na hrudi??? *3*
      • ...vampire...

        Re: Re: přiblblej dotaz

        hustý! tak pokud mě zrak neklame, vypadá to podle porovnání s obrázkama na nějakejch stránkách-doufám, že důvěryhodnejch, jakože SOUL.
      • Re: Re: přiblblej dotaz

        tak to bohužel netušim, taky by mě to zajímalo... ještě se pokusim někde poohlídnout, ale čínsky neumim, tak se to asi nedozvim. proč to nenapsal do tý biografie?!:DDD
  • andi666

    hej

    Hej přidal sem tu nejaké nové fotky a 2 tapety řeknete mi proč některé tady vůbec nějak nechcou dát ..... hrůza a děs .... *16*
    • Re: hej

      no ty fotky sou super. ale teda že sem některý nechtěj dát,to je teda sviňárna... snad nemaj něco proti nikkimu...?!
      ale stejně by mě zajímalo,jak to ten nikki dělá,žemu to slušelo zamlada a i v padesáti vypadá furt skvěle... to já i kdybych se zcvokla,tak se mi třeba takovej účesne povede...
      • andi666

        Re: Re: hej

        *1* ja sem uz hecoval jednu znamou kadernici ajak bude mit cas tak mi pride udelat ten uces jsem zvedav. no ja mam asi jeste dalsich 30 fotek a ty jsem tu chtel dat tak to proste nejde hrůza *3*
        • ...vampire...

          Re: Re: Re: hej

          no tak to pak určitě napiš, jak to s tim účesem vyšlo:-D
  • andi666

    deniky

    Deníky jsou šílene *14* sice jsem teprve v dubnu ale uz vim ze bych to chtel zazit taky *1*
    • Re: deniky

      bože, ty si šílenec:DDD
      • andi666

        Re: Re: deniky

        vis jak ja vzdycky melu aniz bych to myslel vazne ale je to fakt huste *3*
        • Re: Re: Re: deniky

          asi tak:DD
          • Re: Re: Re: Re: deniky

            to já taky něco furt kecám:D ale Nikki je fakt hustej, že eště žije po tom všem:D
  • denik

    včera sem si koupila tu knížku a musim ríct ze i kdyz mam prectenejch zatim 60 stranek je to fakt skvela a knizka . Dokud sem si nekoupila tuhle knizku neznala sem moetley crue ani nikkiho sixxe . Ale ted toho lituju , obdivuju jeho zivot , obdivuju jeho silu , a hlavne obdivuju jeho odvahu napsat tuhle knizku ...
    • Re: denik

      Tak to já si teď zas pořídila tu knížku Motley Crue, co teď nedávno vyšla. Sice sem taky na začátku, ale komu se líběj deníky a má rád Motley jí doporučuju. Je taky skvělá. Moc. Teda jako rozjíždí se to fakt bezvadně...
      • Re: Re: denik

        a na kolik tě ta knížka vyšla ? :)...
        • Re: Re: Re: denik

          na čtyři stovky, ale podle mně se to určo vyplatí....
          • Re: Re: Re: Re: denik

            A je to psaný jako deník bo normal ? :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: denik

              no já myslim že určo to je super ... když se vyprávěj ty jejich příběhy a tak :D :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: denik

              no tak jako ty deníky jsou samozřejmě osobnější a víc pocitový, ale stejně...je to dost dobrý.
            • Re: Re: Re: Re: Re: denik

              Já ty deníky mám od pondělí a už je mám dvakrát přečtený a furt bych je četla dokola :D sou prostě skvělí , a jestli je ta knížka MC taky tak dobrá tak to se těším jako blecha :D :)
            • ...vampire...

              Re: Re: Re: Re: Re: denik

              tak to je rozumnej přístup, ta kniha je prostě nutná věc:D já hned jak jí viděla, tak mi padla do oka. bohužel teď nemám moc času, ale aspoň mi to čteníčko dýl vydrží:D a pak si znova přečtu deníky:DD
            • Re: Re: Re: Re: Re: denik

              Já už ty heroinový Deníky mám přečtený tak du shánět tu motley crue :) Jak tak koukám tak ji musim mít :) :D
            • ...vampire...

              Re: Re: Re: Re: Re: denik

              normal, ale jakože to vyprávěj členové kapely- každej kus a ze svýho pohledu. začíná to šílenejma historkama, jak se vlastně dali dohromady, Nikkiho dětství, kradení elektrickejch kytar, a založení London, jak se pak potkal v baru s Mickem, jak se pak náhodou zas našli...
              hlavně to vypadá na spoustu šílenejch příběhů... dost dobrejch...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit