Přejít na výpis diskuzí

Oldo Hlaváček

OSOBNOST 26.1.2009 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lubos.zeleny

    První, co se mi vybaví při jménu známého herce pana Oldo Hlaváčka, bývá nehraná scénka, myslím,  ze Smokovce, kde uváděl jakýsi pořad. Hned první vstup na jeviště byl zahájen nepříjemností. Při prvním slově sjel mikrofon až k prknům znamenajícím svět. Situaci vyřešila hezká pořadatelka, která vyběhla na jeviště a v pokleku zvedla mikrofon, v odpovídající výši plastovým jističem s omluvou  zaaretovala a odešla. Pán Oldo přívětivě poděkoval a s nadechnutím roztáhl ruce k úvodnímu slovu. V tu chvíli neposlušný mikrofon opět zamířil k podlaze. Hbitá dívčina tu byla v mžiku, poklekla, chvilenku cosi dole uvolňovala. Tento malý okamžik již  panu Hlaváčkovi poskytl čas pro několik mimických projevů ve tváři. Dívka opět pružně povstala a zatáhla umělohmotný šroubek pod mikrofonem s omluvnými slůvky: Ták, teď už vám konečně bude stát. Oldo Hlaváček se znovu zadíval tam, kam se muží rádí dívkám podívají a s jistým uvolněním a s jiskrou v očích odpověděl: V to... důfam.  Napětí v sále v tu ránu odpadlo a zazněl odbrovský potlesk. Jeho Slováci a Češi mu rozuměli.

    Tak k ze srdce přeji panu Oldo Hlaváčkovi pevné zraví a jeho zdravý humor do mnoha dalších let.

  • Bol to taký šašo
  • dědo sabinka te miluje *14*
  • Dne 11.9 2012 jsem pana Olda Hlaváčka po velice dlouhé době cca 25 letech viděl v Bratislavě při představení SND Chrobák v hlave na pozvání Zdeny Studénkové. Už jsem myslel, že tohoto člověka už nelze spatřit. Pamatuji se jak v tehdejší Československé televizi uváděl Vtipnější vyhrává. Bylo to pro mě velké překvapení. Škoda, že jsem se rozdělili. Rozdělením, tito lidé zmizeli z obrazovek českých televizí.
    Přeji Oldovi Hlaváčkovi humor a zdraví. Zdraví Kamil Točík z Ústí nad Labem. *4* *4* *4*
  • Oldo Hlaváček

    Milý pane Oldo
    Přání k narzeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit