Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Lomecký

OSOBNOST 29.4.2013 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak může mladá,hezká holka šousttat se starým,zvadlým,sotva se plazícím se individuem??Asi taky sexi mozek *15* *15*
    • Je pravda,že bych mu jí jednou za pár statisíců nastavila taky,ale pravidelně každý den??To bych dřív měla žaludeční potíže a vyschlý žlábek..
  • Nedávno jsem po mnoha letech navštívil Prahu a byl jsem ZDĚŠEN ! Ve Storchově domě na Staroměstském náměstí, který je historickou chráněnou památkou s úžasnou zdobenou fasádou se sv. Václavem na koni a nápisem
    "Svatý Václave, vévodo české země oroduj za nás" je v přízemí thajská masáž. Toto zhanobení sv. Václava zřejmě nestačí, tak je celý tento krám otevřený, návštevník Prahy zdálky vidí namočené nohy v akvariu s rybami ořírajícími lidskou kůži a černošským naháněčem před krámem.
    Pražské Benátky jsou prezentované černochy v námořnických můndůrech.
    MŮŽE MI STAROSTA PRAHY 1 - KLENOTU ČESKÉ STÁTNOSTI VYSVĚTLIT TOTO POČÍNÁNÍ? V JINÝCH ZEMÍCH BY BYL ZA TAKOVÉ POČINY VYHOŠTĚN. Nejsem rasista, ale byl jsem ZHNUSEN !!! *16*
    • Prachy.A´t si dělá každý co chce,ale za toto by měl nést odpovědnost.Ale neponese.On si zazpívá:Bratříčku,zavírej vrátka!!!A je to..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit