Přejít na výpis diskuzí

Olga Blechová

OSOBNOST 19.6.2009 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtela bych Vam p.Oli poprat vse nejlepsi k narozkam a hl.hodne zdravi,at se Vam v zivote vse uspesne dari.Kamaradite s mou pribuznou Evou,bydlela driv v Liberci.Udelali jste dobre,ze zijete na Floride,kde je zdraveji,vzduch apod.Kdyby p.Valda zil zde,nezil by dyl...a takhle uzil more...Pisnicky p.Valdy me provazely mladim,
    i kdyz pak zpival s Vami.Jsou to procitene,nadherny hlas,ceske pisne,kterym je rozumet a hezky se poslouchali a bylo po nich lidem krasne...a mohli si je lide tez zpivat.Nyni se jeci anglicky a lide nevedi o cem zpev je a malo se tu zpiva cesky.Hodne se zapomelo ceskych pisni,co jich bylo,i krasne trampske...,to uz mladi ani neznaji,jen ty cizi jekoty...
  • Dobrý den,


    už nejdete přehrát v komnatě?!
    Asi aby se mi něco nespustilo.
    Kde Vás mám? VW

    *14* *14* *14*
  • Dobrý den, Olinko,

    potřebuji ohřát dávno od Vás.!*
    *16*
  • Ještě sem chtěla popřát Olince k narozeninám hodně štěstíčka a hlavně zdraví Olinko Eva
  • Olga a Walda to byl nádherný pár a nikdo je nikdy nenahradí to ne Walda to byl velký elegan a Olga nádherná žena hlavně když měla dlouhé vlasy byla nádherná to nechci říct že tet ne to ne nádherně spívá a hlas měla vždy hezký a z Waldou jim to moc ladilo je mi moc líto že Olga zůstala bez Waldy neni to spravedliví to ne a nelíbí se mi když oni píšou urážející slova at vůbec raději nepíšou a měl by si každý zaméct před svím prahem Olze fandím a vim očem mluvím taky mam nemocného manžela onemocněl rakovinou a hrozně se oněj bojim asi bych se bala sama žít sem na něj moc zvyklá nebo mam moc hodného manžela Olinko přeji moc hezký Nový Rok a at se ti daří chtěla bych knihu co Olga napsala moc ráda bych ji chtěla ale nikde ji nevydím ahoj Eva z Havířova *14*
  • Dobrý den,ráda bych sehnala pro svoji maminku knihu,kterou jste dopsala po Waldovi.Bohužel nevím ani název této publikace.Pokud by jste byla tak hodná a napsala alspon název,byla bych Vám velice vděčná.
    mockrát děkuji Pikešová
  • Myslim .ze pani Olinka a Waldemar spolu meli krasny zivot.Kdyz jsem cetla jejich knihu o zacatcich v Americe,hned bych tam chtela byt s nimi.Byli stvoreni jeden pro druheho a to je krasne.
  • narodila se 2.101948 v TURNOVĚ *15*
  • Pěkný den přeji paní Olgo Blechová,

    písničky Waldemara Matušky a Vás jsou nádherné. Nejraději mám Láska je lék a Žít, jen žít a samozřejmě i Eldorádo. všechny tři mám ve svých písničkách. Zahraniční zpěváky nemusím. Mám ráda české. Nedívám se na soukromí svých oblíbených umělců. Dívám se na jejich výkony. Vy jste vyjímka, moc jsem Vám přála s Waldemarem Matuškou, byli jste pěkný pár. Vaše fanynka Stanka 29 *4* *14* *5*
  • 4ndilek

    happy birthday

    happy birthday to you

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit