Přejít na výpis diskuzí

Omer Bhatti

OSOBNOST 23.7.2009 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omer a Blanket Jackson si jsou celkem podobní když porovnáte jejich fotky. Blanket je podobnej i Michaelovi a když porovnáte nějakou Omerovu fotku s tou Mikovou fotkou tak prostě vidíte že si jsou celkem podobní. Nemusíte se mnou souhlasit, já jenom prosazuji svůj názor. *4* *3*
    • Ano je to jeho syn mám foto kde je to dost vidět.
  • Like prosím http://www.facebook.com/OmerBhattiFanside *2*
  • A není to jedno? *4*
  • Omer je syn MJ

    Lidi Omer je syn MJ předchvílí jsem koukala na rozhovor s Omerem na jedé stránce !!
    Omer je jeho syn a navíc mj dávno řekl že má děti a do závěti nenapsal Omera protože Omer byl v Norsku ne v los Angeles a Omer má teď svoje rodiče akorát otce nevlastního tak to je asi jasný že ho tam nedá ne??
    Mj vychovával jenom paris prince a blanket.
    Navíc sem si s omerem volala pres ustream !!
    tak toho nech te! OMER JE SYN MJ! KDO NEVERI JEHO PROBLEM :P
  • myslím že je

    koukala jsem na fotky Omera mozna Omara nevim a podbnost s Michaelem je tu velka a to dost :) takze si myslim, ze to jeho syn je
  • edie

    Datum narození

    Nevím co je na tom pravdy, ale na Omerových stránkách jsem četla, že se narodil 14. června ne 12. května.
  • wwww

    Na wikipedii píšou že

    ..otcem Omara je pákistánec Humayoun Shahzad (Riz) Bhatti.Na konci července sice otec Jacksona řekl,že je Omar jacksonův syn,ostatní včetně Omara jeho tvrzení však popřeli!!
  • vy věříte té zrůdě-jacksonovu otci???

    já teda ne!!!! Je spíš skutečně mnohem pravděpodobnější že ho tím kopáním "zneplodnil" a to už v dětství!!!
    Navíc by musel Omer vypadat jako černoch,což nevypadá!!! Je hezké že je vyfocen s Jacksonem na fotce,kde je mu možná podobný,ale v té době už je Jackson bílý a má xy plastik! A rovněž je blbost porovnávat jejich podobu,když jim bylo oběma přes 20 let! To už byl totiž Jackson světlejší a navíc po plastikách nosu!
    • kristyn875

      Re: vy věříte té zrůdě-jacksonovu otci???

      co si to dovoluješ ..nazvat Majkyho zrůdou... *8* ty asi nevíš co je to úcta k lidem..styĎ se..!! *10*
    • Re: vy věříte té zrůdě-jacksonovu otci???

      vždyť se s ním netajil ne. Byl s Omerem dost vidět. Ale hlavně bych řekla uživateli katka že oni jsi jsou podobní v tom, jaké mají oči a obočí a michael na takových operacích nikdy nebyl. Měl jen 2 možná 3 nosu a ten důlek v bradě. A to s těma rysama černochů: na těch 3 dětech (Prince I., Paris a Prince II.) byste taky na prvý pohled neřekli že jsou černoši a jsou - afroameričani jsou BAREVNÍ může se jim pleť v dětství radikálně změnit... *10*
    • aktevia

      Re: vy věříte té zrůdě-jacksonovu otci???

      hej omer je muj milaček
      *10*
    • aktevia

      Re: vy věříte té zrůdě-jacksonovu otci???

      hej omer je muj milaček
    • Re: vy věříte té zrůdě-jacksonovu otci???

      navíc se o Omarovi ani nezmínil v závěti! A proč by ho celou dobu tajil? *7*
  • daky

    nechápu jakto že to schválili!!!

    Milí administrátoři OMAR NENÍ !!!!!!! JACKSONŮV SYN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • edie

      Re: nechápu jakto že to schválili!!!

      Omar teda ne... Omer možná.. ;)
      • Re: Re: nechápu jakto že to schválili!!!

        je to Omar i Omer,každopádně NENÍ Jacksonův syn!!!
  • jaksitaksi

    a i jméno máte špatně!!!

    není to Omer ale Omar!!!!! *1* *1* *1* *8* *8* *8* *8* *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit