Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Izdný

OSOBNOST 11.11.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daboval Flynna Rychlika
  • Touha

    Ondro děkuji za lístky na nedělní Touhu, byla jako vždy nádherná a dnes jsem zjistila, že hraješ i v Krysařovi a na něho jedu tuto neděli večer( opět první řada) a tak se na tebe těším. pa,pa
    • Re: Touha

      V Krysaři jsem Ondru viděla teď v neděli a je výborný. Hraje tu ženicha. Sympaťák.
  • Ondra Izdný

    Jooo Ondra Izdný je vážně velkej sympaťák hlavně když na něj koukáte na DONAHA z lóže... a jsem ráda že se na mě usmál, ale co jsem slyšela dámy tak je to gay.. =) takže je to prostě smůůůla =)
    • kykca007

      Re: Ondra Izdný

      to neni pravda... to ze hraje v divadle hned neznamena ze je teplej.. takze pomlc *16* *8*
  • kykca007

    Ondra

    Je tuo uplne nejlepsi herec a zpevak kteryho znam... je moc krasnej a milej.. *14* *14*
  • spuntik.13

    tak se ozvete

    Ahoj lidičky, nemáte někdo na Ondru mail, bo ajsko, bo neco jinyho?? *3* *1* *1* .. tak se dyztak ozvete *15*
    • kykca007

      Re: tak se ozvete

      mam ale nedam.. *14*
  • Touha

    Juva,Ondra nám hrál včera v muzikálu Touha..je skvělý,moc mš bavil a rázem sem si ho oblíbila,tím spíš když sem si v programu přečetla že je členem skupiny Za pět dvanáct,která učinkovala v X factoru...A já si říkala že je mi povědomý...Stála sem u východu když odchazel a jeho usměv mi zlpšil nálada na maximum...Jen škoda že nejsem vlezlá,mohla sem si říct o autogram *14*
    • Re: Touha

      je tak to mi sme tam byli taky a ondra tam byl a mel sme autogramiadu ju to bylo uzasny *3*
    • spuntik.13

      Re: Touha

      jo, jo, taky sem ho tak viděla *4* ... slušelo mu to tam, to se musí nechat *1* *14* *1* *4*
  • shy

    Touha

    Myslím *1* , že jsem Ondru viděla v muzikálu Touha! Bylo to suprový *3* !!!
  • kykca007

    POZOR POZOR !!

    Ahojky.. pro všechny fanoušky Za 5 dvanáct jsem udělala městečko... Kdo je jejich fanoušek koukněte tam ať je nás co nejvíc..=) http://za-5dvanct.myminicity.com/ (po otevření odkazu se automaticky přidáš)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit