Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Soukup

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, pane Soukupe. Vím, že máte smysl pro humor. Napadla mě taková blbost.Některé písničky (melodie),se "lálují nebo dádují". A já jsem si představil třeba takového skladníka, kterému přivezou zboží, a on ho třídí do regálu. A při tom si zpívá: "Tamto dám tam, tamto dám sem." A než to všechno složí, zkouší na tyto věty různé melodické variace. Schválně si to zkuste. A na závěr tohoto těžkého textu: A je to ! *3*
  • narozeniny

    Milý Ondro
    Všechno nejlepší k Vaším dnešním
    narozeninám přání hodně štěstí,
    zdraví. *4* *4* *4* *4* *4*
  • Osobnost

    Dobrý den,jste opravdu velice dobrý skladatel,moc Vám fandím a vážim si Vás,jako velké osobnosti.hodně štěstí celé Vaší rodině.
  • Sexy

    Tak tohle je jeden z mála sexy chlapů co znám. A ještě k tomu skládá krásnou hudbu *14*
  • Co je?

    Héj, to jako skončil X Factor a tady to tím pádem také skončilo? No to teda není dobré. Takové slávy a najednou nic, to si říkáte "fanynky"? Cccccccssssssss
  • Oba

    At už jde s šoralkou někam!!! S Gábinou mu to sluší a ona je super. S velkým smyslem pro humor!!!
    • Re: Oba

      přesně Gábinka je daleko lepší, je vtipná, pohotová, prostě super. Soukup by se jí měl držet. Stejně je jasný, že by se jeho hudba tak neproslavila kdyby k tomu JEHO GÁBINKA nenapsala texty =) *3* to se mi moc líbí, že jí pořád říká Gábinko v tom asi něco bude =)
  • čauky

    hej ondřeje mám fakr ráda i když ho neznám příde mi nejvíc v pohodě jako z telky jo ale nesnášim gábinu uplně nejvíc nevim jak to s ní může vydržet já sem na ní fakt nejvíc alergická....oo... *16*
    • Re: čauky

      Normálně to s ní může vydržet, když máš někoho rád tak s ním vydržíš. A to je ono on ji má rád !!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Ondra

    Krásnej chalp!!!
  • Přání

    Všechno nejlepší k 57.narozeninám a hodně úspěchů v životě:-) *14*
  • for AGNES.......

    Jak jsem si všimla, tak Ondřej patří mezi tvé oblíbence. Mezi mé taky, tak nechtěla bys někdy pokecat......čistě jen pro zábavu, občas potřebuji "vypustit", tak proč ne třeba tímto neškodným způsobem:-)......kdyžtak se ozvi na maila a já ti pak dám ajsko, sem se mi nechce dávat......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit