Přejít na výpis diskuzí

Michal Šeps

OSOBNOST 28.3.2011 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi mírumilovný člověk který má rád lásku mír a pohodu. Lidi co ti nadávají jsou idioti ! Fandím ti a doufám že budeš vydávat další písničky. *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))))))
  • Michale pro mně jsi stejný de*il jako Rytmus!
    • jseš hloupá jenom hloupý ritmus je hlupák
  • www.ujdeto.cz
    Hlasujeme v klikárně pro Míšu/Setkání s králem/ každých 5 minut.Prosím,přidejte se,ať nás kliká na jeho píseň co nejvíce.
  • ahoj michale sem tvoje faninka taki hulim travu dokonce sem si udelala hasis olej a sjelo me to hodene taki posloucham ragge poslala sem ti spoustu hlasu v superstar moc dobre delas ragge
    • jde to na tobě vidět!
    • demi.12
      teda ne že bych já byla nějak extra inteligentní ale i tak mě to tvoje "taki" a "ragge" dorazilo když už tak je to taky a reggae a promin ale ty jsi asi tay dobrá husa vid?? :D pochybuji že by Michal tuhle stránku někdy viděl a i kdyby jo tak by se spíš skácel smíchy to snad ani nemá cenu komentovat to je prostě moc :D
    • Ty jsi dilča vid :D
      • demi.12
        mocný co?? :D taky nepobíram :D
  • jako reggae zpěvák je dobrej, ale hulení trávy není moc dobrá vizitka, i když ono to k sobě asi pomyslně patří.
    • Marihuana léčí *4* a lidi konzumujou tisíckrát horší věci než trávu.Už jenom to skvělý vitaminový jídlo, co udávají v reklamách jako zdravé *1*
      Ganja je proti tomu opravdu lék *2*
  • I love you t& múj RASTAFARIÁNE *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Líbeznej Michálku nikdy se nám nikde neztrácej
  • všechno nejlepší k tvým narozeninám,at se ti všechno daří a at máš hodně fanoušků *14* *3*
  • lenulinka28
    všechno nej k 17 narozeninám Míšo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit