Přejít na výpis diskuzí

Otto Weiss

OSOBNOST 27.3.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co tu mají všichni za problém. Já jsem náhodou ráda, že jsem něco takového o Ottovi našla, protože nikde jinde nic není.
    Moc teda nechápu ty kecy okolo..

    Máš před sebou, alespoň podle mě, velkou budoucnost ;) jen tak dál
  • Jsi skvělej,videla jsem te jen na par videí na youtube, ale musim říct ze zpivas skvele :)
  • bilovka

    AHOJKY

    OTTO,JSEM RÁDA ,ŽE JSEM NAŠLA TUTO STRÁNKU A ŽE MŮŽU BÝT TVOJÍ FANYNKOU.DĚKUJI ZA KRÁSNÉ DNY PŘI NATÁČENÍ KLIPU I ZA NÁDHERNÝ DIVADLO A FVŮBEC ZZA TVOU SPOLEČNOST ,RÁDA TĚ ZASE UVIDÍM,ZATÍM MĚJ KRÁSNÉ DNY-JARKA *1* *1* *4*
  • Ale prosím tě...Ottí...

    Ale prosím tě, všichni kdo tě opravdu znají *15* moc dobře ví, že sis tuhle stránku o sobě udělal sám *5* jak jsi to říkal? Christopher je přece tvoje přezdívka podle tvé první "role", není to tak *7* hodně lidí ví, že ano *1* Měj se fajnově *14*
    • Re: Ale prosím tě...Ottí...

      přesně tak...neboj, ona mu ta ,,rádoby'' slávička brzo namlátí čumák:) *3* *3* *3* *3*
    • Re: Ale prosím tě...Ottí...

      Ano to je fakt že jsem si to udělal já, ale prostě sem jen doplňuji aktualizace ale do diskuzí nepíšu nic... TO nemám zapotřebí... Víš? JEn sem dávám info...
  • Tak ti nevím

    Tak ti nevím Otto. Proč sám o sobě píšeš na tomto serveru? Cožpak nestačilo počkat až budeš natolik slavný, aby tu o tobě někdo napsal článek?
    • Re: Tak ti nevím

      Nepíšu si sem nic sám. Skoro vůbec sem nechodím... A psát si sám na sebe něco nemám za potřebí... Ač nevím kdo jsi chci to uvést na pravou míru. Pouze aktualizuji tento profil... Nic jiného... Měj se krásně... O.W.
  • Nejlepší!

    Ottí, jsi úžasnej *14* , strašně moc ti fandím, si moje hvězdička, strašně krásně zpíváš a už jsem se na tebe byla podívat i v divadle.. *14* Jsi supeeeeeeeeer!! Ty to dotáhneš hodně daleko!! *14*
    • Re: Nejlepší!

      Děkuji moc... :) Tato správa mě moc potěšila. Ještě jednou díky. O.W.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit