Přejít na výpis diskuzí

Shaun Baker

OSOBNOST 31.8.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jarushka

    Koncert

    Prosím nevíte někdo kde a kdy bude mít koncert Shaun Baker?Děkuji za odpověď *5*
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • jarushka

    Shaun Baker a Maloy

    Vystoupení v Disco clubu D5(12.12.2008) --->Luxus,jsou prostě výborný! *14* *4*
  • lucjnka007

    životopis

    Hej viděli jste ten životopis mně by vůbec nenapadlo ze Shaun Baker hral na celo!!! *7* *7* *15*
  • petrajanecka

    Party v nove roli

    Lidicky byla to parada poslala jsem vam nejake fotky z party shauna bakera...petra *3*
  • petrajanecka

    PARTY NA KTERE NESMIS CHYBET

    Tak uz se nam to blizi 19.zari CULTUR CLUB v NOVE ROLI na zivo SHAUN BAKER to bude parada... *3* *5*
  • shaun baker

    kdoo zpiva ty pisnickyy?? xDD
    • Re: shaun baker

      Maloy..to je jeho zpěvačka
      • Re: Re: shaun baker

        No nejen jeho, už kdysi dávno zpíval ve známé skupině Captain Jack
    • Re: shaun baker

      taky nevim..xD *9*
  • Hey Hi Hello

    Hey Hi Hello je uplne bozi pisnička stejne jako V.I.P A Power shaun baker je nejlepšíí *3* *3* *3* *14*
  • V.I.P

    písnička V.I.P je super... *3* fakt skvělá hudba,moc mu fandím,čauky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit