Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den, prodam vstupenky 2 na koncert kelly family 8.3.2018 V prvni rade. Pri zajmu mi napiste na facebook frantisekanna rumlovi rada zodpovim otazky a zaslu foto vstupenek.
  • Dobrý den, mám 2 lístky na 19.8. do Sedmihorek. Mohl by mi prosím někdo poradit kde na jakých stránkách bych mohla lístky prodat? Byl to dárek, ale bohužel obdarovaná je na dovolené:( Děkuji za pomoc
  • Jede někdo 19.8.2017 na Patricka ?Je to malej festival u Turnova. Sedmihorské léto. Vstupenku mam už doma. Ozvěte se mě na email. Potopulka@seznam.cz
  • Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte jaký má Paddy profil na fb chtěla bych si ho přidat jako přátelé děkuji
    • Tak to bohužel nevím, ale vím, že prý Kelly Family ohlásili návrat!!!!
  • Prosím vás, nevíte, jestli Paddy jezdí koncertovat i do Česka? A taky mi není jasné, kolik sólových alb vydal. Znám akorát In exile a Human, ale četla jsem, že prý vydal tři sólová alba, ale já vím jenom o těchto dvou. Děkuji.
    • Paddy vystoupí tento rok v Praze. Koncert bude 10.9. v paláci Akropolis. :))
  • já mám fakt ráda paddyho protože je moc a moc hezkej.ale je to blbí že jse snim nikdy neuvidím.ale to je jedno je prostě nej a hlavně v sobotu bude paddy a angelo zpívat písničku-an angel a je moc hezká takže já tam v sobotu pojedu.já už jse těším na paddyho *14* *14*
  • Prodám cd Kelly family The very best over 10 years,Live kus 100 kč.
    pavla.subrtova@email.cz. daruji pár německých článků o kf.
  • Paddy je super.Moc se mi líbí hudba kelly family.Taky bych se moc chtěla setkat s Paddym.Je velice sympatický,hezký...Je fakt boží *1* *14* *1*
  • Jel by někdo na koncert do Německa - Potsdam 10.7.?
  • Ahoj holky, prosím kde seženu lístky na Peddyho do Plzně?? prosím můj mail: katerinavrbovaa@seznam.cz
    • s "e" prosím NE! Sorry, ale je to Paddy - vždycky mi to vadilo, omlouvám se *3*
    • https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_wbd2DZ0mOA Doražte na koncík do Plzně :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit