Přejít na výpis diskuzí

Palo Drapák

OSOBNOST 9.11.2009 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na drapaka nito tosi piste jeto legenda netreba sudit ludi kazdy ma chiby *3*
  • pan drapak oklamal 4 clenu rodinu o byt na romanovej olici. tak ho pekne pozdravujeme takeho spevaka som este nevidel.
    • Kazdy musi nekde bydlet,nechte ho na pokoji,prozil si toho zleho az dost.
    • Ty pises tuto sprostost tusim vsade, kde je nieco pisane o Drapakovi. Vsak napis konecne, ze ako ich oklamal.
  • !!!!!!

    Ahoj lidičky,možná,že vám jméno Palo Drapák trošičku vypadlo z paměti,ale určitě znáte skupinu Metalinda,v té Palko zpíval docela dlouho.Jeho pěvecké kvality se časem vůbec nezhoršily, naopak,je to stále výborný zpěvák s úžasně nakřáplým hláskem,který mě vždycky uvede do varu.Neváhejte a skočte na stránky palodrapák.sk,ať se přesvědčíte,že si nic nevymýšlím... *13*
    • Moje rec,moje rec,kvalitni zpevak,je to legenda,jen at pokracuje v tom co dela,dela to dobre,tak nejak vsichni starnem,i ty zpevaci,stale ma neco do sebe,pa Jaja
    • Re: !!!!!!

      ještě jsi zapomněla v tom životopise dodat,že účinkoval v pořadu:Celebrity Camp
      • Re: Re: !!!!!!

        Tak to jsem fakt zapomněla,ale je bezva,že je tady někdo,kdo mi to připomene....jestli máš ještě něco,co tady chybí,tak směle do toho a šoupni to semmm *3* .Jana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit