Přejít na výpis diskuzí

Patricia Janečková

OSOBNOST 4.10.2010 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    všechno nejlepší a gratuluji k vítězství :)
  • Patrície, všechno nejlepší k tvým dnešním patnáctým narozeninám, hlavně hodně zdraví, lásky a pracovních úspěchů v pěvecké kariéře přeje tvůj velký obdivovatel. *3*
  • Čas ukaže
  • Tak tohle by tady určitě nemělo chybět:
    Paťka to dokázala! Úspěšně - a s nejvyšším bodovým ohodnocením ze všech uchazečů - složila přijímací zkoušky a od září 2013 se stane studentkou Janáčkovy konzervatoře v Ostravě. Nechci nikoho podceňovat, ale myslím, že nikoho podobného ještě na ostravské konzervatoři neměli. Gratulace!!!! *14*
  • Jsi úžasná, vydrž, jestli je někdo hulvát, tak Ti závidí. Nic není zadarmo, vže je píle, dřina, jasně že nadání. Závistivci jsou většinou lenoši
  • Já mám Patricii moc ráda a taky bych chtěla umět tak nádherně zpívat :D
  • P*ča :-) ani hezká není zpívat neumí je blbá nezasloužula si vyhrát a jdyž je tak '' úžasná" si ty dva roky počkat mohla nána jedna
    • Asi závist,že?Nic není zadarmo a ta holka se hodně nadřela,aby byla tam,kde je,talent není všechno,je to dar,který se musí rozvíjet,makat na něm.Není hezká?Na Patrícii je krísná její skromnost.Jistě nás nekrášlí vulgarity,které jsme schopní veřejně "vypouštět z úst"
    • Neodvažuji se odhadovat, co máš v té kouli na krku... Každopádně to páchne až sem! *11* (pro ostatní - Pescara,Itálie)

      pro Patricii: obdivuji, tiše závidím a fandím! *4*
  • Milá Patricia, všechno nejlepší k Tvým krásným 14. narozeninám, hlavně hodně štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů ve vzrůstající operní kariéře. Jsem Tvůj veliký fanoušek. Zároveń Ti přeji, aby ses dostala ke kariérním výšinám. Tvůj talent tomu zcela odpovídá. Držím palce!!! *4*
  • Všechno nejlepší Paťce Janečkové k jejím dnešním 14. narozeninám! Ať je celý příští rok stejně úžasný jako ten předcházející, ať nás těšíš dál svým zpěvem a mimořádným talentem! *14*
  • Tak všechno nejlepší Patrície
    *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit