Přejít na výpis diskuzí

Pavel Janák

OSOBNOST 9.1.2010 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim ta pavle-imitator M.J. dakujeme ti ze si u nas v malebnom mestecku na slovensku vystupovat,dufame ze este niekedy prides na slovensko vystupvat *4*
  • Byla jsem ve Bžanech ,jak jste tam vystupoval , bylo to super . Jste úžasnej *14*
  • klobouk dolů před každým,kdo se snaží být jako MJ. *3*
  • Ahojte všichni . Nebojte, já se nevzdávám ničeho a jsem rád za každý příspěvek. I Michael měl spoustu celebrit kolem něj , kteří mu záviděli, ale on věděl že je nejlepší tak to neřešil. Přeji všem fanouškům Michaela Jacksona jen to dobré a těm co my nepřejí, nepřeji nic zlého. Váš Pavel Janák
    • themajkl19
      Pavle ty si prostě BEST ty bys měl jít na ten Michael Jackson Forewer to ti říkam.
  • ano vyděla jsem honzu moflára klidně se ho zeptej dal nám autogram a vyzitku ale už od te domby jsem ho nikde už neviděla
  • i love you

    jake by ti bylo imitovat majkla a tet by po tobě všichni řvali fuuuuuj!!!!!!!! neumíš to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! víš jakou práci to muselo panu janákovi dát?? určitě to nevíš,víš co?? přestan na pana janáka žárlit a zkus si to sama a uvidíš že i ten pan janák je lepší než ty!!!!!!!!!!!!!! a to 1000 000% je,a zplnil se ti sen vidí ten tvůj komentář všichni ale problém ty jses ukázala jako velká ehm.....................!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
  • Fuj

    ty hajzle jsi hnusnej a vůbec to neumíš a ani jako můj miláček Michael Jacskon nevypadas. Tahni Honza Moflár je lepší.... cucáku Kéž by si to přečet každý Fuuuuuuuuuuuuj *10*
    • Naprosto souhlasím, jsem z jeho obce a kdyby jste viděl jak se chová k své matce, tak by jste si ani kolo o něj neopřeli. Honí si triko ve světě, chová se jako dobrodinec, ale ve skutečnosti škoda slov. Soused Slovák
    • co by mi tu mala pisac

      no ale ši fakt namyšlena no bo poklaj vy napišece ta i zomrem volam sa pyndulínka ale hutorce mi pyndulína
      • lidka

        proč tady nikdo nepíše vždyt pavel janák má hodně spoustu fanoušku *3* vše píšu jenom já na ty stránce *13*
        • themajkl19

          Re: lidka

          mohu se tě zeptat už si viděla nějakyho imitatora MJ. S Pozdravem Martin
      • lidka

        proč tady nikdo nepíše vždyt pavel janák má hodně spoustu fanoušku *3* vše píšu jenom já na ty stránce *13*
      • lidka

        proč tady nikdo nepíše vždyt pavel janák má hodně spoustu fanoušku *3* vše píšu jenom já na ty stránce
    • lidunka ada mája

      nazdar ty cucačko budeme taky drzy jaká si ty drzá ty p... komu deš tady nadávat co ty balonova hlavo šišata špekoun bety my tě mooc dobře známe ty špíno co si zač tak co přestala jsi psat na moflárovou stránku a ted píšeš tady jo trhni si kravo proto sem píšeš protože jsme tě na ty stránce pořádně strapnili a moflár tě nechce ty krávo už si to konečně uvědom on nám to totiž řekl ty mrtko smradlava takže pavla janáka nech laskavě napokoji vole vyser si oko a nasad si bramboru a nebo raději teple hovno moflár říkal že si s tebou nechce psát prej smrdíš hovínkem no to měposer
      • dobry den mohu se připojit ke komentu?jsem imitátorka mj a s panem moflarem jsem v kontaktu a rozhodně se takto nevyjadřuje o lidech jen žije pro své fans a svou rodinu.tak jako já s pozdravem stenly jackson.
    • no comment

      Majkl asi nemá radost z takových fanoušků, kteří jsou takto zákeřní vůči lidem , kteří dělají radost ostatním. Myslím že byl a je rád, když jej napodobují spousty lidí na celém světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit