Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Skrachovaný futbalista 

  • Luky1987

    Sa dal dohromady s Darou Rolins🤮

  • všechno nejlepší ikono Juventusu Méďo!

    Bratr vás obdivoval a stále obdivuje.

  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Všechno nejlepší!!! Moc chybíš Juventusu. *9* FORZA PAVEL NEDVĚD!!!
  • Čau Pavle!

    Tak si představ, že je mi už 5 let a slavím narozky ve stejnej den jako ty! Dokonce jsem začal hrát a trénovat v Liberci v TJ Sokol Doubí a na tréninku mi trenér říká Tonda Nedvěd, protože mám tvůj dres z repre. Tohle píše táta, kterej je taky bývalý fotbalista, jen je trochu starší než ty. Jsme velký fandové Juve! Pavle oba ti přejem do dalších let mnoho zdraví a štěstí. Někdy Ahoj! Tondové
  • nik011

    vsechno nej

    vsechno nej k narozkam!"!!
  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Všechno nejlepší k narozeninám!!! Můj fotbalový a životní vzor. Nejlepší fotbalista českéa československé historie.
  • únava

    na to ,aby hrál za reprezentaci,je velice starý a unavený,ale za ty svoje poblblé Juventusy bude hrát klidně do 50-takovým hráčům,co nechtějí reprezentovat a za svoje kluby si dál hrají by měli zakázat hrát i za ty kluby. *10*
    • Re: únava

      tobě by zas měli zakázat psát na tyhle diskuze ty blbe!!!narozdíl od tebe on něčeho dosáhl, a stou repre. ani se mu nedivím že odešel udělal bych to taky být na jeho místě, pač naše repre jde rok od roku do sraček a ještě se nechat urážet od těch naši novinářů, kteří rád vše kritizují. Dnešní reprezentanti (myslím ještě co hrali např. proto Slovákům) sou rozmazlení frackové. Každý z nich se hrne za penězi a na hřiští vydají tak leda velké víte co !!!Pavel je hráč který dřel na hřišti že všech nejvíce...
      Pavle byls užásný hráč, a hodný člověk.
      • Re: Re: únava

        ale teď už je to stejně jedno,když už to pověsil na hřebík.Jako jinak nic proti němu,jenom prostě nechápu,jak někdo může odmítnout reprezentovat svou vlast,vždyť by to měl být nejvyšší cíl každého sportovce.Ale stejně asi nikdy to Mistrovství světa ani Evropy nevyhrajeme,ani,kdyby se stal zázrak a nikdo by reprezentaci neodmítal,tak je to celkem šum a fuk.
  • Pavle

    jsi nejlepsi pac si starej a dobre:D *3* *3* *3* *3*
  • Pavel je best

    Pavel Nedvěd je bez debat asi nejlepší český fotbalista. Je to skvělý hráč, jen škoda že nejel na EURO 2008, ale na druhou stranu se mu ani moc nedivím. Protože hrát pod bandou blbců kteří si ho ani trochu neváží, a nejsou schopní se ani vypravit do Turína a říct by byly rádi aby nároďáku píchnul když je Rosický mimo, tak mu akorát zavolaj a zeptaj se jestli by nechtěl hrát a jetstly ne, že jim to vůbec nevadí.
    Vsadím se že kdyby Nedvěd prohlásil že by hrál za nároďák kdyby odstoupil Rada a spol., ze svazu by se mu dostalo odpovědi : My tě Pavle Nepotřebujem, už si starý a neperspektivní, my sázíme na lepší hráče jako Slepička nebo Pospěch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit