Přejít na výpis diskuzí

Pavel Patera

OSOBNOST 28.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oprava takový..
  • Já bych se také rád přidal k fanouškům Pavla Patery a moc mu děkuju za jeho včerejší podpisy a fotografie, kterou mám. Moc si vážím takových hráčů jako je on, škoda že se takoví narodí jednou za 50 let. Doufám, že ještě pár sezon odehraje, protožena to určitě má, když mu vydrží zdraví! Moc se těším na letošní sezónu v Olomouci! Takže Pavle drž se!!!
  • Děkuji Pavlu Paterovi za vyfotografování.

    Děkuji Pavlovi Paterovi za dnešní vyfotografování na zimním stadioně před tréningem na Kladně. Je to další můj souznitel v dnu narození 6.září. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Drž se Pavele!!!!

    Pavele Kladnu se nedaří,lae ty nikdy neztrácíš víru!!!Hraj,hraj,hraj co umíš.Obrátí se to!!!!Držím moc palečky jsem s vámi!!!
  • Stejný den narození.

    Zdravím Svého souznitele. Já jsem narozen 6.září 1969 ve Slaném v okr.Kladno. Hokej mám rád, ale u nás v Ústí nad Labem hrajou Ústečtí Lvi jednou první ligu, potom extraligu a pořád se to strídá. Pamatuji se na Poldi Kladno, SONP Kladno a tedˇ nevím jak se mančaft jmenuje. Myslím UG OKNA Kladno. Pořád, že ten klub někdo kupuje a prodává atd. Já jsem se v loňském roce setkal se svýma souznitelkama s Hanou Zagorovou a Zorou Jandovou. Letos se soustředˇuji na Hanku-písničku, je moc fajn a mám ji pro její osobnost moc rád. Zdraví Kamil *3* *3* *3*
  • Je prostě nejlepší

    tak jsem sem podívala skoro po roce a tady je mrtvo,nerozumím tomu,vždyť je to tak výbornej člověk,tak báječnej hokejista,tak výrazná osobnost našeho hokeje.Již jsem tady psala skoro před rokem,že je báječnej.Ale taky bych mu chtěla poděkovat,že hraje pořád za nás za Kladno,za každý zápas,který za nás hraje.Protože on jeden z málatam má mozek při každém utkání a hlavně srce vžycky větší než-li soupeř a to je půlka výhry.Bohužel je za nás za kladno takoví sám.Až odejde,nedokážu si vůbec představit,co bude s Kladnem dál.Bude to v tu chvíli tým jako každý jiný.A já pak zřejmě dofandím.Protože jsem srdcař jako on,přála bych si ho vidět jednou na ladenské střídačce jako trenéra.Protože on je nejlepší kapitán jaký může být a byl by i nejlepší trenér jaký může být.neodcházej z kladenského hokeje dokud to půjde Pavle atˇmáš ještě dlouho vítr v zádech *3* přeji ti hrozně moc štěstí,zdravíčka a především výdrž.Děkuju za všecky kladeńáky jsi naš milovaný,uctívaný a ochrańovaný kapitán.A vždycky pro nás všecky budeš ten nejlepší kapitán jaký může být.Vážíme si tě a milujeme.
  • je to báječnej chlap

    Je mi líto,že tady nikdo nic nepíše,že sem ani nikdo nenakoukne.Pan pavel patera je přitom tak výrazná hokejová osobnost!Je to srdcař,i když už všichni hráči na ledě ztrácí naději,dokáže je právě pan Patera,vyburcovat a otočit i celý stav utkání.Je to dříč do poslední chviličky,dle mého názoru,nebyl nikdy pořádně doceněn!!!Měla jsem to štěstí,trochu blíže poznat.A mohu říct,že tento člověk je super,milej,příjemnej,ochotnej,ho dnej. žádném případě na veřejnosti nevystupuje jako hvězda.je to úplně normální,obyčejný,věčně usměvaví BAJEČNÝ chlap.Přeju mu jen štětí a uspěch apředevším zdravíčko,které je to nejdůležitější.Fandím 17let HC Kladnu a jsem hrdá na to,že za nás hraje,právě ten báječnej chlap !PAN!Pavel Patera.
    • Re: je to báječnej chlap

      To je naprostá pravda, a také to, že od doby, co z řad národní reprezantace zmizela řada "Blue Line", tak ten hokej stojí slušně řečeno "Za PRD"...Nebaví mě koukat se na ty namachrovaný founi, jak to tam mastí hlava nehlava....:-) Jináč přeji, ať je stále živ a zdráv a dobře se mu daří ve všech oblastech života... Pan Pavel Patera
      Lole
      • Re: Re: je to báječnej chlap

        Pavel je opravdu hokejista, vynikajících kvalit,obdivujuho a vážim siho. IMROŠ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit