Přejít na výpis diskuzí

Pavel Tesař

OSOBNOST 25.12.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tesařství

    Divadlo je fajn.Někdy budu muset něco shlídnout.Jak se říká nejen prací jsem živ. http://tesarstvi.blogspot.com/2010/ 04/tesarstvi-stavitelstvi.html
  • Pavel Tesař a DvD

    Pavel je úžasný herec.A nejenom on.Je tam spousta dalších skvělých herců,jako například:Martin Matejka,Čeněk Koliáš,Jan Vondráček, Miroslav Táborský.Ale i spousta skvělých hereček,jako Klárka Sedláčková-Oltová,Ivana Lokajová,Míša Doležalová atd..
    Nevím proč, ale mám pocit, že takov 2 hlavní herci,kteří soubor DvD ,,táhnou je Pavel s Honzou.
    Tento soubor je můj nejoblíbenější.A na jejich práci je vidět, že je to baví,což je důležité.Skvěle využívají divadelní prostor(a myslím tím i hlediště)a nezam ěřují se pouze na jeden druh inscenací.Hrají vážné kousky, třeba Dostojevského Běsi, tak i inscenace pro děti jako Myška z bříška.Ale také i muzikálová představení, Jak Jsem Se Ztratil aneb Malá Vánoční Povídka(ve které má hlavní roli Pavel Tesař *4* ).

    Ať žije Divadlo v Dlouhé!!!!!
    • elina

      Re: Pavel Tesař a DvD

      jj Pavlík i ti ostatní herci z divadla v Dlouhé jsou fakt skvělý.Já mám nejradši vtipný herce a herečky a to oni jsou. *15* Mám je moc ráda *14*!!!!!!!!!!!!
    • Re: Pavel Tesař a DvD

      Souhlasím s tebou Divadlo v Dlouhé je nejlepší. Jen jestli bych mohla dodat k těm herečkám Výborná je i Madla!!!! *14*
  • Skvělý Pavlík

    Pavel je úžasný.Mám ho Strašně ráda. *14*
    • Re: Skvělý Pavlík

      jojo, pavel je skvělý...nejúžasnější chlap, kterého znám *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit