Přejít na výpis diskuzí

Pavel Zubíček

OSOBNOST 8.1.2013 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pája je můj příbuzný, je to dobrý chlap a má velké srdce :)
    Kvůli jeho expřítelkini se vzdal místa v zámoří a nastoupil do Komety. Doví co by bylo, kdyby šel do zámoří splnit si jeho velký sen ;) *14*
    • To je sice možné, že má velké srdce ... Ale co je nám do něj, když už o něm skoro nikdo neví?
      • JAK o něm nikdo už skoro nemůže vědět? Lidi nezapomínají a doufám že i ty si to uvědomíš. Copak musí člověk vystupovat na veřejnosti, dělat věci, o kterých se pak dozvíme jen proto, že chce být slavný? Mě to přijde jako hloupost *3* To nestačí, že něco prokáže? Že není ňákej grázl z vězení, o kterém si toho sice přečteme mnoho, ale máme na něj úplně jiný názor než na slavné. On je slavný a pro mě bude už napořád *3* Takže je možné že ty ho neznáš, ale i on si zaslouží úctu.. Ne jen nějaké směšné posměšky, že už jeho sláva skončila. Koukni se na to takhle: Michael Jackson byl je a bude vždy slavný. Jaromír Jágr to samé, a další. Ale takový chlapec, který se vzdal kariéry jen kvůli lásce ... ten si zaslouží ocenění. I ostatní lidi, dokonce bych řekla že všichni na tomto světě udělali něco, co je pro ně mnoho, ale pro ostatní jen přehlídnutelná maličkost *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit