Přejít na výpis diskuzí

Pavol Demitra

OSOBNOST 7.9.2011 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavol demitra bol ten najlepsi hrac velmi dobre hral skoda
  • Milý Pali všetko najlepšie do hokejového neba ti želá tvoj fanúšik, bol si jedinečný, škoda že si odišiel tak skoro preč. Všetkým náš chýbaš.
  • *9* *13* boze mne je ho tak luto. Ja o nom musim robit referat ale ja to nedokážem *13*
  • Pavol Demitra bol môj najlepší hokejista škoda že umrel hrával za Slovensko *4*
  • mne je strašne lúto *9*.Bol to môj najlepši hokejista ale je mi stračne smutno *9* *9* *13* *13* *13* *9*
    • Mě taky chudák *9* *9* *13* *13* *9*
  • KikusQa_LoOoL
    Dneska mal mať Demitra 37 rokov :,(
  • no mne je ich lito ale sem ze Slovenska tak je to strašne hrozne se a narodila sem se v Rakusku ale vím i po česky i slovensky.Je mi lito co se stalo.Moc mne to mrzí. *13* *9* *9* *9*
  • Uprimnu sustrasť! dufam že sa s touto tragedio Pala Demitra rychlo vyrovnaju všetci a hlavne jeho rodina *9* *9* je mi to naozj luto! *13* aj ked je to ťažke vyrovnať sa s takou tragediou ked zomre človek ktory ma dobre srdce važi si rodinu,pritelov,a všetko čo ma..... *9* .......striela goli nejde oto aky bol športovec ide hlavne o to ake mal srdce a zaslužil si zasluži si stale viac a viac rešpektu aj ked tu medzi nami nieje je mito luto!PALO ODPOCIVAJ V POKOJI!mame ťa radi *14* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • *9* Upřímnou soustrast rodině a Všem pozůstalým.
  • hbdelfin
    velká tragédie pro čechy i slováky...vždyť demitra byl někdo jako náš jágr...je mi jich strašně líto...jak čechů, tak i slováka...RIP GUYS! *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit